tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ Setrms 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Setrms 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Tarihin derinliklerinden modern bir çizgi gün yüzüne çıkıyor. Medeniyetler beşiği Anadolu da, 2013 - 2014 Sonbahar Kış SETRMS ile en güzelin buluştuğu yepyeni bir koleksiyonla buluşmaya hazır mısınız? Setrems Pardesü, Kaban, Manto, Elbise, Ferace ve Tunik Modelleri.

Yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam eden Setrms, 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonu ile tesettur.gen.tr de.

SETRMS te her yeni sezon, Kışın güneşin doğuşunu beklemek gibi heyecan doludur.
Bembeyaz karların üzerine yayılan her bir güneş hüzmesi, onu seyredenin yüreğini ısıtır, içindeki umudu artırır. 

Anadolu da Kış ayrı güzeldir. Bulutlar, güneş, kar kardeştir birbirine , Anadolu hasrettir, özlemdir. Doğusundan batısına güneşin yaydığı sımsıcak kardeşliktir.

Medeniyetler beşiği Anadolu'da, SETRMS'le en güzelin buluştuğu yepyeni bir koleksiyonla "ANADOLU" ile buluşmaya hazır mısınız?

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > Setrms 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Türkiye'nin ilk Tesettür Giyim Portalı ve muhafazakar hanımefendilerin kaliteli yaşam rehberi TESETTUR.GEN.TR'de tesettür giyim modelleri, çanta, aksesuar, sağlıklı yaşam, evlilik hayatı, gebelik, çocuk bakımı, şifalı bitkiler, dekorasyon, tatil ve özenle hazırlanmış binlerce faydalı içeriğe ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce markanın yeni sezon tesettür giyim koleksiyonlarından derlediğimiz binlerce modelini tesettürlü hanımefendilerin beğenisine sunuyoruz. En seçkin tesettür markalarından oluşan pardesü, abiye, elbise, gelinlik, trençkot, eşarp, şal, kaban, ferace, mayo, tunik kataloglarından kendi çizginize uygun kombinler oluşturabilir veya sizler için hazırladığımız tesettür kombin modellerini inceleyebilirsiniz.

Tesettür giyim markalarından Setrms, Alvina, Aker, Armine, Nihan, Tekbir, Tugba Venn, Kayra, Arancia, Cacharel, Pierre Cardin ve diğer yüzlerce markanın yanısıra yerli, yabancı ünlü tasarımcılardan oluşan güncel tesettür butik bilgilerini bulabilirsiniz.

''Tesettür giyimle sonsuz güzelliğe... ''

Tarihin derinliklerinden modern bir çizgi gün yüzüne çıkıyor. Medeniyetler beşiği Anadolu da, 2013 - 2014 Sonbahar Kış SETRMS ile en güzelin buluştuğu yepyeni bir koleksiyonla buluşmaya hazır mısınız? Setrems Pardesü, Kaban, Manto, Elbise, Ferace ve Tunik Modelleri. Yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam eden Setrms, 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonu ile tesettur.gen.tr de.


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.