tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ Setrms 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Setrms 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Tarihin derinliklerinden modern bir çizgi gün yüzüne çıkıyor. Medeniyetler beşiği Anadolu da, 2013 - 2014 Sonbahar Kış SETRMS ile en güzelin buluştuğu yepyeni bir koleksiyonla buluşmaya hazır mısınız? Setrems Pardesü, Kaban, Manto, Elbise, Ferace ve Tunik Modelleri.

Yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam eden Setrms, 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonu ile tesettur.gen.tr de.

SETRMS te her yeni sezon, Kışın güneşin doğuşunu beklemek gibi heyecan doludur.
Bembeyaz karların üzerine yayılan her bir güneş hüzmesi, onu seyredenin yüreğini ısıtır, içindeki umudu artırır. 

Anadolu da Kış ayrı güzeldir. Bulutlar, güneş, kar kardeştir birbirine , Anadolu hasrettir, özlemdir. Doğusundan batısına güneşin yaydığı sımsıcak kardeşliktir.

Medeniyetler beşiği Anadolu'da, SETRMS'le en güzelin buluştuğu yepyeni bir koleksiyonla "ANADOLU" ile buluşmaya hazır mısınız?

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > Setrms 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu


Tarihin derinliklerinden modern bir çizgi gün yüzüne çıkıyor. Medeniyetler beşiği Anadolu da, 2013 - 2014 Sonbahar Kış SETRMS ile en güzelin buluştuğu yepyeni bir koleksiyonla buluşmaya hazır mısınız? Setrems Pardesü, Kaban, Manto, Elbise, Ferace ve Tunik Modelleri. Yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam eden Setrms, 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonu ile tesettur.gen.tr de.


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.