tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Zühre Pardesü Yenilendi! Zühre 2013’14 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile birbirinden şık modelleri ilk defa tesettur.gen.tr de.

Zühre Pardesü Sonbahar&Kış Koleksiyonuyla Sizleri Isıtacak!

Zühre Pardesü 2013-2014 modelleri
 ile siz tesettürlü bayanları kendisine hayran bırakacak. Yepyeni tarzı ve çizgisiyle; daha modern ve elagant stilleri bir araya getiren Zühre Pardesü, iddialı tasarımlarıyla daha şık ve daha alımlı. Fazla söze gerek bırakmayan Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Türkiye ve Ortadoğu başta olmak üzere toplamda 19 ülkeye ihracat yaparak, bayan dış giyim sektöründe 2004 yılından bu yana hızlı adımlarla ilerleyen ve kaliteli ürünleriyle her sezon dikkatleri üzerine çeken Zühre Pardesü, yeni sezonda da iddialı modelleriyle bayanların gözdesi olmaya aday.

Zühre Pardesü, yeni sezonda ürün tasarımlarını yenilikçi, modernist ve minimalist bir çizgiye oturtarak, sade detaylarla da güçlendirdiği modelleriyle karşımıza çıkıyor. Ürünlerinde ağırlıklı olarak siyah,laci,kırmızı,petrol ve camel renkleri kullanan Zühre Pardesü, kumaş olarak ise; kazayağı, ekose, gabardin ve kapitoneye ağırlık veriyor. Lazer kesimli, deri, kürk ve gold detaylar ise koleksiyonda dikkati çeken ilk parçalardan. Zühre Pardesü’nün Sonbahar&Kış sezonu ürünlerinde; 100cm ile 125 cm arası kap ve kaban, 130cm ile  1.42cm  arası pardesü-manto modelleri ve geniş tutulan beden aralığı seçenekleriyle bütün bayanlara alternatif sunabilecek zenginlikte bir koleksiyona sahip.

Son yıllarda yaptığı medya yatırımlarıyla da sektörde marka algısını güçlendiren ve kullanıcılarıyla tüm iletişim mecralarında güçlü bağlar kurmayı hedefleyen Zühre Pardesü, ATV’nin sevilen dizisi Huzur Sokağı’nın Ana Sponsoru oldu.

Yeni sezon ürünlerini geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bulunan merkezinde iş ortaklarının beğenisine sunan Zühre Pardesü’nün tüm koleksiyonu raflardaki yerini aldı.


Zühre ▶ Marka Sayfası Zühre

Zühre ▶ Tüm Koleksiyonlar

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu


Zühre Pardesü Yenilendi! Zühre 2013’14 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile birbirinden şık modelleri ilk defa tesettur.gen.tr de.


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.