tesettür giyim

Tesettür Moda ▶ Özel tasarım tesettür kıyafetler

Özel tasarım tesettür kıyafetler
Tesettürlü hanımlar olarak son dönemde fazlasıyla tasarımcıyı keyifle takip eder olduk. Gün geçtikçe çoğalan tasarımcılar arasından seçim yapmak oldukça zor. Hepsinin tarzı birbirinden farklı ve oldukça şık tasarımlara imza atıyorlar.
Tasarım kıyafet giymenin en keyifli yanı şüphesiz farklı olmak. Tekstil piyasasında sıklıkla görmeye alıştığımız ürünlerin dışında giyinebilmek zevkli tasarımcılarla mümkün. Tesettür tasarımı yapan kişilerin bizlere en büyük katkısı ise iç göstermeyen, boynu açıkta kalmayan, hatları kapatan tasarımlar yapmaya özen göstermeleri oluyor. Tasarım bir giysi aldığınızda kesinlikle bu yönden sıkıntı yaşamıyorsunuz. Her şey tamamen tesettürlü hanımları düşünerek yapılmış.

Şıklık ve rahatlığın ön planda olduğu farklı giysileri kombin yapmakta oldukça kolay. Genel olarak benim gözlemlerime göre tek parça veya düz renk çalışmayı tercih ediyorlar. Kombinleri renklendirmek eşarp, şal tercihleriyle sizin elinizde oluyor. Böylelikle daha rahat seçimler yapabiliyorsunuz.

Tesettürlü hanımlara tasarım kıyafetler yapan isimler arasında en dikkat çeken ve beğenilen isimler ise tabi ki www.tesettur.gen.tr ‘ da sizlerle buluşuyor.

Tesettür Moda

Tesettür Moda > Özel tasarım tesettür kıyafetler

Son yıllardaki tesettür giyime olan yoğun ilgi, moda tasarımcılarının tesettüre giyime ağırlık vermelerine neden oldu. Daha önceleri derme çatma tasarımları tesettür giyime uydurmaya çalışan sektör firmaları, son zamanlarda başarılı tesettür giyim çizimlerine imza atarak tesettür giyim markalarını profesyonel bir kulvara taşımayı başardılar. 

Türkiye muhafazakar giyim tarzına uygun modeller geliştiren tesettür moda stilistleri, Arap ülkeleri başta olmak üzere Balkanlar ve Avrupa tesettürlü bayanlarının yoğun ilgisi ile karşılandı. 

Tesettür moda tasarımcıları arasından bir adım öne çıkmayı başaran bazı stilistler, satışa sundukları özel dikim butik kıyafetleri ile tesettür moda trendlerini belirleyen stilistler olmaya aday görülüyor.

Her yılın giyim modasından esinlenerek belirlenen tesettür giyim sezon renkleri ve kumaşları artık sektörün önde gelen markaları tarafından belirlenir hale geldi.

2016 Tesettür Modası

Şık ve bir o kadar da farklı tasarımlar 2016 yılı tesettürlü hanımların yılı olacak! Öyle ki; yeni sezonda kararsızlığı artıracak tasarımlar oldukça fazla. Farklı renklerin ince çizgilerdeki tasarımlara yansıması ile zengin seçenekler sunan motifli işlemeler... Kısacası tesettür modası yeni sezonda dopdolu bir yelpaze ile muhafazakar hanımefendileri selamlıyor.

2016 tesettür giyim modası, yeni sezonun trend renkleriyle buluşarak tesettürlü bayanların beğenisine sunuldu. Yeni sezon kıyafetler mavi başta olmak üzere bakır tonları ile toprak renklerinden oluşan kıyafetlerden oluşuyor.

2016 tesettür modasının önemli parçalarından biri de şifon eşarp ve şallar. Bu sezon meşhur markaların koleksiyonlarında farklı kumaş alternatifleri ile klasik eşarpların yanında şal kesimli modeller de artık oldukça fazla kullanılıyor. Uzun etekler, tunikler, trenckotlar ve gömlekler elbette ki gözde kıyafetler arasında. Yeni sezonda hemen hemen her koleksiyonda kemer kullanılan modeller göze çarpıyor. Bele oturan ancak bol kesimli etekler, gömlek ve kemerlerle kombin yapılıyor. Daha dar kalem etekler ise tunik veya ceketlerle rahatça kullanılıyor. Hatta tunik ve montlarda da bile kemer var. Mavi, mor, yeşil, sarı, ekru ve pembenin ağırlıkla kullanıldığı göze çarpan bir mevsim daha siz değerli hanımefendileri ağırlamayı bekliyor.


Tesettürlü hanımlar olarak son dönemde fazlasıyla tasarımcıyı keyifle takip eder olduk. Gün geçtikçe çoğalan tasarımcılar arasından seçim yapmak oldukça zor. Hepsinin tarzı birbirinden farklı ve oldukça şık tasarımlara imza atıyorlar.


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.