tesettür giyim

Eşarp Modelleri ▶ Neva Style 2014 Şal Modelleri

Neva Style 2014 Şal Modelleri
Yeni sezon tesettür giyim şal trendlerine uyum sağlayan Neva Style, ürettiği dantelli ve lazer şallardan sonra dijital baskılı lazer şal üretimine başlayarak yeni nesil tasarımlara imza atıyor. Neva Style 2013 2014 modellerinden derlediğimiz birbirinden özel şalları siz değerli tesettürlü hanımefendilerin beğenisine sunuyoruz.


Neva Style
 ürettiği dantelli ve lazer şallardan sonra dijital baskılı lazer şal üretimine başlayarak yeni nesil tasarımlara imza atıyor.

Tesettürlü genç bayanların daha çok tercih ettikleri şallar kullanımı açısından eşarplar nazaran bir hayli kolay, Şık ve zarif bir görünüm sağlayan şal modelleri bütün tesettür modacılarının da koleksiyonlarında yer vermekte. Elit bağlama şekliyle çok kullanılan şal modelleri çoğu modacılar ve İslami kesim tarafından onay verilmese de gençler arasında oldukça dağılan ve beğenilen bir bağlama şekli.


Neva Style markasının şalları da çok tutulan ve sevilen markaları arasında yer almakta.  Markada ki kalite ve ipek kumaş zarafeti hemen göze çarpan detaylar arasında yer almakta. Kaliteden ödün vermeyen ve tasarımlar ile de göz dolduran markalar arasın da yer alan Neva Style.

2013-2014 kataloğu gerçekten de harika diyebileceğimiz markalardan biri. Neva Style Şal koleksiyonunu şöyle bir inceleyecek olursak da  genel olarak sadelikten yana tercih kullanmış, tasarımlarında moda renklerin yanın da neon renklere de yer veren marka özellikle kumaş ve dikiş kalitesine ekstra bir özen göstermişe benziyor.

En çok tercih edilen Şal Modelleri

Sonbahar ve kış aylarının favori aksesuarı şal ve fularlar her yıl olduğu gibi 2014 yılında da ön planda. Kombinasyonlarda ağırlıklı olarak desenli ve tek renkliler öne çıkıyor. Özellikle leopar ve geometrik desenler revaçta diyebiliriz. Yanı sıra etnik desenli fular ve şallarda sıkça tercih edilenler arasında.

Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri > Neva Style 2014 Şal Modelleri

Bu bölümde tüm eşarp markalarının en güncel koleksiyonlarını bulabilirsiniz.
 
Aker, Armine, Arancia, Ugoza, Cacharel, Sarar, Karaca, Tekbir, Kayra, Pierre Cardin, Sura ve daha birçok kaliteli markalarla eşarpta şıklığın ve zerafetin tesettürlü bayanlara sunulduğu bu bölümde en yeni koleksiyonları inceleyebilirsiniz.

2016 Eşarp modellerinin yeni sezona yansıyan renkleri ve desenleri ile kıyafetlerinize uygun kombinler oluşturabilir, kendi tesettür giyim tarzınızı yakalayabilirsiniz.

Sizler için yayınladığımız Eşarp, Şal,  İpek Eşarp, Etol, Bone ve İpek Şal modellerine  en uygun fiyatlarla sahip olabilmeniz için SATIN AL linkleri ile sizleri en uygun ON LINE alışveriş sitelerine yönlendiriyoruz.

Eşarp bağlama, kolay gibi görünse de hiç de öyle olmayan bir olaydır. Eşarp bağlamak el becerisi ister. Özellikle çeşit çeşit eşarp bağlama modellerinin ortaya çıkmasıyla birlikte eşarp bağlamak giderek karmaşık bir hal almaktadır. Eşarptan öte, eşarp bağlama modelleri estetikliği arttıran bir unsurdur. Dünyanın en güzel eşarbını bile taksanız, eğer eşarp bağlama modeliniz düzgün değilse estetik açıdan başarısız bir görüntü oluşturacaktır.
 
Eşarp bağlama modelleri yaşa ve eşarba göre değişim göstermektedir. Bunların dışında eşarp bağlarken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de hangi eşarp bağlama modelinin hangi kıyafet ile kullanılabileceğidir. Eğer eşarbınızı güzel bir model ile bağladıysanız fakat kıyafetinize uygun değilse, o eşarp bağlama modeliniz hiçbir estetik katkı sağlamayacaktır.

Eşarp bağlama modelleri

Gençlerde ve çocuklarda birkaç eşarp bağlama modeli   hariç tüm modeller estetik bir görüntü sağlar. Yaşlıların bağladığı tarzda, aşağıdan ve iki ucu sarkacak şekilde bir eşarp bağlama modeli ile eşarbınızı bağlarsanız, bu size istisnalar harici yakışmayacaktır, yaşlı ve estetikten uzak bir görünüş katacaktır. Ancak, özellikle genç kızlarda, eşarbın uçarı boyun içerisinde kalacak şekilde, sıkı biçimde bağlanması inanılmaz bir estetik ve güzellik katmaktadır. Genç kızlar ve çocuklar eşarbın iki ucunu aşağıya doğru sarkıtarak bağlamaktan uzak durmalılar.

Orta yaşlı kadınların da eşarbın iki ucunu aşağıya doğru sarkıtarak bağlaması estetik görüntü oluşturmayacaktır. Bunun dışında, orta yaşlı kadınları istediği her türden eşarp bağlama modelini uygulaması uygundur, kendine baktığında yakıştırıyorsa kullanabilir ve estetik bir görüntü elde edebilir.

Özellikle beyaz, kırmızı ve siyah tonlarda eşarplar ile eşarp bağlama modellerinin uygulanması inanılmaz biçimde, çok daha fazla estetik katacak ve göze hoş görünecektir.
Bunların dışında, her bayan aynaya baktığında gördüğü hoşuna gidiyorsa, beğeniyorsa ve kendi zevklerine uyuyorsa, o eşarp bağlama modelini kullanmakta hiç çekinmemeli. İnsan kendisine yakışanı en iyi bilendir.

Eşarp ve Şal Modellerinde Yenilikler

Eşarp ve şal modellerinin sıklıkla yenilendiği, desenlerin farklılaştığı bu dönemde, farklı ve çeşitli modelleri TESETTUR.GEN.TR'den takip etmek sizlere birçok açıdan pratik çözümler sunmaktadır.

Öncelikle eşarp ve şal seçimleri hem günlük kullanım hem de özel zamanlar için önemlidir. Şık, sade ve modern bir kullanım için paşmina şallar bizlere rahat bir kullanım sunarken, renk skalası açısından birçok kıyafet ile uyumu kolayca yakalayabilir. Paşmina şallar, abiye elbise ve kıyafet modelleriyle de kombinlenebilirken, günlük ve sportif kullanımlar için de uygundur. Desenli şallar arasında yer alan leopar desenli şallar, farklı renk uyumlarını yakalayarak kıyafet kombinlerinde kullanım açısında pratik çözümler üretmiştir.

TESETTUR.GEN.TR ile hem pratik hem de akılcı EŞARP seçimleri yaparken, istediğiniz ürünlerin desenlerini de ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.
Yeni sezon tesettür giyim şal trendlerine uyum sağlayan Neva Style, ürettiği dantelli ve lazer şallardan sonra dijital baskılı lazer şal üretimine başlayarak yeni nesil tasarımlara imza atıyor. Neva Style 2013 2014 modellerinden derlediğimiz birbirinden özel şalları siz değerli tesettürlü hanımefendilerin beğenisine sunuyoruz.


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.