tesettür giyim

Tesettür Mayo ▶ Haşema 2013 Tesettür Mayo Modelleri

Haşema 2013 Tesettür Mayo Modelleri
Tesettür mayonun öncü markalarından Haşema, 2013 modellerini tesettürlü bayanların beğenisine sundu.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!
                       

Tesettür mayolar diğer ismi ile Haşema olan mayolar tesettürlü bayanlarımızın yanı sıra bikini ve mayo giymek istemeyen bayanlarımızca tercih edilen deniz kıyafetidir. Üretildiği günden bu yana tesettürlü bayanlarımızın da deniz ve havuz keyfi yaşamalarına destek olan haşemalar oldukça fazla satışı olmaktadır. Hem ülkemizde hem de tüm dünyadaki İslam ülkelerinde tesettürlü bayanlarımız artık haşema kullanıyor.

Haşemaların çok farklı modelleri bulunmaktadır. Genelde üzeri uzun ceket,alı eşofman tarzında pantolon, bone ve bone üstü eşarptan oluşmaktadır. Islandığınızda kolayca kuruma imkanı olmaktadır. Normal bir eşofman takımına benzemektedir. Farklı ise ıslandığınız da kolay kuruyacağınız ince kumaştan yapılmış olmasıdır. Bütün vücudunuzu örttüğü için kolayca deniz ve havuza girebilirsiniz.


Haşema modeli
alırken renk konusunda dikkat etmeniz gerekir. Bazı rengi açık haşema modelleri ıslandığınız takdirde iç kısmınızı belli etmektedir. Özellikle bu renkler beyaz, pembe, açık yeşildir. Bu renkleri düşünüyorsanız alırken bu konuda mutlaka fikir alınız.

Haşema kullanmak her ne kadar bazı kesimler için garip gelse de İslamı benimsemiş ve yaşamak isteyen bayanlarımızın vücutlarını sergilemeden edep dahilinde havuza ve denize girmelerini sağlamaktadır. Kat kat zannedilen bu mayolar aslında insana kesinlikle sıkıntı vermemektedir. Sıkıntıyı açık denize girmekten zevk alan insanlar yaşayacaktır. Bundan dolayı tesettürlü bayanlarımıza haşema kullanarak diğer insanlara karşı biraz ahlak göstermekte ve ülkemizde halen islama önem verildiğini anlatmaktır.

Tesettür Mayo

Tesettür Mayo > Haşema 2013 Tesettür Mayo Modelleri

Yazın yakıcı sıcağıyla birlikte birçok insan denizlere ve havuzlara akın etmeye başladı. Bundan dolayı da birçok insanımız tesettür mayo modelleri arasından en uygun olanlarına seçmek ve alışveriş yapabilmek için bu yaz sıcağında mağazalarda dolaşıp durmaya başladı. Fakat böyle yapmak yerine sitemizin içeriğinden yararlanarak ünlü ve kaliteli tesettürlü giyim markalarının tesettür mayo (Haşema) modellerini görüp alışveriş yapabilirler

Tesettür Mayo markalarının 2013 tesettür mayo modelleri birbirinden şık ve cıvıl cıvıl renkleriyle tatilinizi keyifli hale getirecek. Ve en önemlisi de tesettür mayo (Haşema) fiyatlarının geçen yıllara göre daha uygun olması...

Haşema, ''Alternatif Mayo'' anlayışını icat ettiği günden bugüne kadar genişlettiği koleksiyonu sayesinde tesettürlü giyinenlerin her kesimine hitap etmeyi başarabilen bir marka olmuştur.

Tesettürlü mayolar ilk başlarda çok kullanışlı ve estetik değillerdi. Zamanla  tesettürlü mayo üreten firmaların artmasının da etkisiyle çok daha kullanışlı ve estetik bir  hale geldiler. Sizin için en tesettürlü mayo markalarını araştırdık. Başlıca tesettür mayo Haşema üreten markalarından Haşema, Odema, Akay, Armine, NBB, Temasu, Rivamere, Adan Mayo, Adasea, Aymays, Berrin, Aldema, Hilal ve diğer tesettür mayo markalarını www.tesettur.gen.tr'de bulabilirsiniz.

Tesettür mayolar sayesinde yaz ayları daha keyifli hale geldi. Bu sezon da Haşema modelleri oldukça renkli!

Taytlı Haşema modelleri 2013 yılının trendlerinden. Yine şifon tercih etmek isteyen bayanlarımız için de şifon tesettür mayolar mevcut. Bu Haşemalar sayesinde artık sıcaktan bunalmayacaksınız.

Bayanların ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen tesettür mayo markaları 2013 yaz sezonunda yine rahatlık ve kaliteyi siz bayanlara sunuyor.

Tesettür mayonun öncü markalarından Haşema, 2013 modellerini tesettürlü bayanların beğenisine sundu. Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.