tesettür giyim

Tesettür Gelinlik ▶ Zehrace 2012 Gelinbaşı Modelleri

Zehrace 2012 Gelinbaşı Modelleri
''Örtümüzle hayattayız'' sloganıyla hizmet veren Zehrace, dünyada bir ilk olarak tesettür gelinbaşı ve bozulmayan formda örtüler tasarlıyor. Tesettür giyim trendlerine parelel olarak sürekli yenilenen ve gelişen üretim kalitesi, Zehrace'nin tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden sadece biri...

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Tesettür gelinlik deyince herhalde akla ilk gelen, gelinliğin saçları ve boynu örten baş kısmı olacaktır. Gelinliğin tamamlayıcısı olan gelin başı, gelinlikte en dikkat çekici kısımdır. Özellikle saçların görünmediği bir gelinlikte, gelin başının çok daha şık ve alımlı olması tüm gelin adaylarının hayalidir. Tesettürlü gelin başı, çok sade bir örtü kullanılarak şekil verilebilir. Ancak; tül, güpür, küçük parlak yada renkli taşlar gibi aksesuarlar kullanılarak rüya gibi bir güzelliğe dönüştürülebilir. Bu sayfa da sizlere tesettür gelinliklerle kullanabileceğiniz gelinbaşı modellerinden örnekler vermek istedik.

Tesettür Gelinlik

Tesettür Gelinlik > Zehrace 2012 Gelinbaşı Modelleri


''Örtümüzle hayattayız'' sloganıyla hizmet veren Zehrace, dünyada bir ilk olarak tesettür gelinbaşı ve bozulmayan formda örtüler tasarlıyor. Tesettür giyim trendlerine parelel olarak sürekli yenilenen ve gelişen üretim kalitesi, Zehrace'nin tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden sadece biri... Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.