tesettür giyim

Eşarp Modelleri ▶ Karaca Eşarp 2012-2013 Koleksiyonu

Karaca Eşarp 2012-2013 Koleksiyonu
Karaca Eşarp, yılları aşkın tecrübesinin desteklediği bilgi birikimiyle yurt içi ve yurt dışına yönelik yüksek kalitede eşarp, flar, şal ve benzeri aksesuar ürünlerini sunmakta.

Karaca Eşarp, üretim ve tasarım aşamasında teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en farklı ve en zengin eşarp çeşitlerini kaliteden taviz vermeden müşterilerinin beğenisine sunmakta.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!
 
Karaca Eşarp, ticari hayatına 1989 yılında Sultanhamam’da atılmıştır ve 1992 yılından itibaren “Karaca Eşarp” markası altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
 
Karaca Eşarp, müşteri odaklı hareket etmekte ve müşterilerinin istek ve arzularını her yeni sezonda gerçekleştirmekte. Dünyanın en kaliteli işlenmiş ipeğini bugün Avrupa ve Arap ülkelerine ihraç eden Karaca Eşarp her bir eşarp modelini sahibine özel kılmak adına titizlikte çalışmakta.

1992–2002 yılları arasında Sultanhamam Yarım Şişeci Handa faaliyetini sürdüren firmamız, 2002 yılından itibaren Saka Mehmet Efendi Sokak No:23 adresinde, geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri > Karaca Eşarp 2012-2013 Koleksiyonu


Karaca Eşarp, yılları aşkın tecrübesinin desteklediği bilgi birikimiyle yurt içi ve yurt dışına yönelik yüksek kalitede eşarp, flar, şal ve benzeri aksesuar ürünlerini sunmakta. Karaca Eşarp, üretim ve tasarım aşamasında teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en farklı ve en zengin eşarp çeşitlerini kaliteden taviz vermeden müşterilerinin beğenisine sunmakta. Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.