Alexa
zühre

Eşarp Modelleri ▶ Karaca Eşarp 2012-2013 Koleksiyonu

Karaca Eşarp 2012-2013 Koleksiyonu
 • Karaca Eşarp, yılları aşkın tecrübesinin desteklediği bilgi birikimiyle yurt içi ve yurt dışına yönelik yüksek kalitede eşarp, flar, şal ve benzeri aksesuar ürünlerini sunmakta.

  Karaca Eşarp, üretim ve tasarım aşamasında teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en farklı ve en zengin eşarp çeşitlerini kaliteden taviz vermeden müşterilerinin beğenisine sunmakta.

  Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!
   
  Karaca Eşarp, ticari hayatına 1989 yılında Sultanhamam’da atılmıştır ve 1992 yılından itibaren “Karaca Eşarp” markası altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
   
  Karaca Eşarp, müşteri odaklı hareket etmekte ve müşterilerinin istek ve arzularını her yeni sezonda gerçekleştirmekte. Dünyanın en kaliteli işlenmiş ipeğini bugün Avrupa ve Arap ülkelerine ihraç eden Karaca Eşarp her bir eşarp modelini sahibine özel kılmak adına titizlikte çalışmakta.

  1992–2002 yılları arasında Sultanhamam Yarım Şişeci Handa faaliyetini sürdüren firmamız, 2002 yılından itibaren Saka Mehmet Efendi Sokak No:23 adresinde, geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
  Eşarp Modelleri

  Eşarp Modelleri > Karaca Eşarp 2012-2013 Koleksiyonu

  Bu bölümde tüm eşarp markalarının en güncel koleksiyonlarını bulabilirsiniz.
   
  Aker, Armine, Arancia, Ugoza, Cacharel, Sarar, Karaca, Tekbir, Kayra, Pierre Cardin, Sura ve daha birçok kaliteli markalarla eşarpta şıklığın ve zerafetin tesettürlü bayanlara sunulduğu bu bölümde en yeni koleksiyonları inceleyebilirsiniz.

  2014 2015 Eşarp modellerinin yeni sezona yansıyan renkleri ve desenleri ile kıyafetlerinize uygun kombinler oluşturabilir, kendi tesettür giyim tarzınızı yakalayabilirsiniz.

  Sizler için yayınladığımız Eşarp, Şal,  İpek Eşarp, Etol, Bone ve İpek Şal modellerine  en uygun fiyatlarla sahip olabilmeniz için SATIN AL linkleri ile sizleri en uygun ON LINE alışveriş sitelerine yönlendiriyoruz.

  Eşarp bağlama, kolay gibi görünse de hiç de öyle olmayan bir olaydır. Eşarp bağlamak el becerisi ister. Özellikle çeşit çeşit eşarp bağlama modellerinin ortaya çıkmasıyla birlikte eşarp bağlamak giderek karmaşık bir hal almaktadır. Eşarptan öte, eşarp bağlama modelleri estetikliği arttıran bir unsurdur. Dünyanın en güzel eşarbını bile taksanız, eğer eşarp bağlama modeliniz düzgün değilse estetik açıdan başarısız bir görüntü oluşturacaktır.
   
  Eşarp bağlama modelleri yaşa ve eşarba göre değişim göstermektedir. Bunların dışında eşarp bağlarken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de hangi eşarp bağlama modelinin hangi kıyafet ile kullanılabileceğidir. Eğer eşarbınızı güzel bir model ile bağladıysanız fakat kıyafetinize uygun değilse, o eşarp bağlama modeliniz hiçbir estetik katkı sağlamayacaktır.

  Eşarp bağlama modelleri

  Gençlerde ve çocuklarda birkaç eşarp bağlama modeli   hariç tüm modeller estetik bir görüntü sağlar. Yaşlıların bağladığı tarzda, aşağıdan ve iki ucu sarkacak şekilde bir eşarp bağlama modeli ile eşarbınızı bağlarsanız, bu size istisnalar harici yakışmayacaktır, yaşlı ve estetikten uzak bir görünüş katacaktır. Ancak, özellikle genç kızlarda, eşarbın uçarı boyun içerisinde kalacak şekilde, sıkı biçimde bağlanması inanılmaz bir estetik ve güzellik katmaktadır. Genç kızlar ve çocuklar eşarbın iki ucunu aşağıya doğru sarkıtarak bağlamaktan uzak durmalılar.

  Orta yaşlı kadınların da eşarbın iki ucunu aşağıya doğru sarkıtarak bağlaması estetik görüntü oluşturmayacaktır. Bunun dışında, orta yaşlı kadınları istediği her türden eşarp bağlama modelini uygulaması uygundur, kendine baktığında yakıştırıyorsa kullanabilir ve estetik bir görüntü elde edebilir.

  Özellikle beyaz, kırmızı ve siyah tonlarda eşarplar ile eşarp bağlama modellerinin uygulanması inanılmaz biçimde, çok daha fazla estetik katacak ve göze hoş görünecektir.
  Bunların dışında, her bayan aynaya baktığında gördüğü hoşuna gidiyorsa, beğeniyorsa ve kendi zevklerine uyuyorsa, o eşarp bağlama modelini kullanmakta hiç çekinmemeli. İnsan kendisine yakışanı en iyi bilendir.

  Eşarp ve Şal Modellerinde Yenilikler

  Eşarp ve şal modellerinin sıklıkla yenilendiği, desenlerin farklılaştığı bu dönemde, farklı ve çeşitli modelleri TESETTUR.GEN.TR'den takip etmek sizlere birçok açıdan pratik çözümler sunmaktadır.

  Öncelikle eşarp ve şal seçimleri hem günlük kullanım hem de özel zamanlar için önemlidir. Şık, sade ve modern bir kullanım için paşmina şallar bizlere rahat bir kullanım sunarken, renk skalası açısından birçok kıyafet ile uyumu kolayca yakalayabilir. Paşmina şallar, abiye elbise ve kıyafet modelleriyle de kombinlenebilirken, günlük ve sportif kullanımlar için de uygundur. Desenli şallar arasında yer alan leopar desenli şallar, farklı renk uyumlarını yakalayarak kıyafet kombinlerinde kullanım açısında pratik çözümler üretmiştir.

  TESETTUR.GEN.TR ile hem pratik hem de akılcı EŞARP seçimleri yaparken, istediğiniz ürünlerin desenlerini de ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.
  Karaca Eşarp, yılları aşkın tecrübesinin desteklediği bilgi birikimiyle yurt içi ve yurt dışına yönelik yüksek kalitede eşarp, flar, şal ve benzeri aksesuar ürünlerini sunmakta. Karaca Eşarp, üretim ve tasarım aşamasında teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en farklı ve en zengin eşarp çeşitlerini kaliteden taviz vermeden müşterilerinin beğenisine sunmakta. Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!
  Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
  www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2014 Tüm Hakları Saklıdır.