tesettür giyim

Eşarp Modelleri ▶ Pierre Cardin 2013 Eşarp Modelleri

Pierre Cardin 2013 Eşarp Modelleri
Pierre Cardin 2013 Eşarp Koleksiyonu...

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!
 

Tarzıyla kalitesiyle ve tabiî ki parasıyla fark yaratmayı seven hanımlarımızın markası pierre cardin son bahar kış koleksiyonunu sergiledi. Bizleri yine şaşırtmayı başardı gerçekten kalitesini hiç bozmayan ve ürettiği yeni sezon eşarp koleksiyonu benzersiz markasına yakışan bir koleksiyon olmuş. Hiç pierre cardin eşarbım olmadı çok pahalı yav diye bu yazıyı okurken söylenen bayanlarımız vardır . Benimde yok almadım almayı da düşünmedim ama olsaydı da iyi olmazdı değil güzel olurdu.

Pierre cardin 2013 eşarp modellerini inceledim kırmızılı grili ve siyahlı üzerinde kocaman pierre cardin yazan ben buradayım diyen bir tane favori eşarp modelim oldu onunda resmini yayınlayacağım yazımın sonunda. Çokta şık ve klas duruyor resimde taşıyan mankenin üzerinde bayıldım gerçekten. Pierre cardin son bahar kış koleksiyonunda gözüme çarpan bir diğer güzellik ise renklerin uyumu canlılığıydı. Tablo boyar gibi eşarp üretimi yapmış yani hepsi birer sanat eseri gibi özel.

Sıradan basit bilindik bir koleksiyon değil farklı yaratıcı güzel bir 2013 son bahar kış eşarp üretimi olmuş. İşine ve yaptığı üretime değer veren firma elemanlarıyla çalıştığı her eşarp modelinden anlaşılıyor. Bayanlarımızın neden bu kadar çok beğendiğini şimdi daha iyi anlıyorum. Pierre cardin son bahar kış 2013 koleksiyonunun içinden en çok öne çıkan modellerini ve benim beğendiğim modellerini sizlere resimleriyle birlikte yayınlıyacağım. Şunu size kısa not olarak söyleyeyim pierre cardin 2013 eşarp fiyatlarını araştırmadım bir dahaki konumda sizler için ayrı bir başlıkta bu konuyu yayınlayacağım. Umarım sizler için seçtiğimiz modelleri beğenirsiniz…


Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri > Pierre Cardin 2013 Eşarp Modelleri


Pierre Cardin 2013 Eşarp Koleksiyonu... Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.