tesettür giyim

Eşarp Modelleri ▶ BonaSera Eşarp 2013 Koleksiyonu

BonaSera Eşarp 2013 Koleksiyonu
BonaSera Eşarp 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu - BonaSera, on beş yılı aşkın tecrübenin desteklediği bilgi birikimiyle yurt içi ve yurt dışına yönelik yüksek kaliteli eşarp, fular, şal ve benzeri aksesuar ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmekte ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en farklı,en zengin çeşitte ve üstün kalitede ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Eşarp ve şal üretiminde yılların tecrübesi ve markası haline gelmiş olan Bona Sera her yaş bayan için önerebileceğimiz şık ve zarif eşarp modellerinin üreticisi olarak her geçen gün yenilikleri ve başarılarını devam ettiriyor. 20 Yıla yaklaşan tarihi geçmişi ile %100 kaliteli ipek eşarp modellerini özgün tasarımlarla bulacağınız Bona Sera Eşarp kalite politikası ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan yönetim anlayışı ile Bonasera kullanıcı arasında büyük bir kesimin memnuniyetini kazanmış durumdadır. Modern ve nostaljik eşarp kreasyonları ile her tarz bayana hitap etmeyi amaçlamaktadır.

Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri > BonaSera Eşarp 2013 Koleksiyonu


BonaSera Eşarp 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu - BonaSera, on beş yılı aşkın tecrübenin desteklediği bilgi birikimiyle yurt içi ve yurt dışına yönelik yüksek kaliteli eşarp, fular, şal ve benzeri aksesuar ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmekte ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en farklı,en zengin çeşitte ve üstün kalitede ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.