tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ Tuğba & Venn 2013 Koleksiyonu

Tuğba & Venn 2013 Koleksiyonu
Şıklık, rahatlık ve daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz Tuğba & Venn 2013 Sonbahar/ Kış Koleksiyonu Tesettur.Gen.Tr’de...

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Giyinmek bir ihtiyaç olduğu kadar aynı zamanda bir zevktir. Güzel şekilde tasarlanmış giyim modellerini giymek ise ayrıcalıktır. Tesettür giyim alanında Tuğba Venn giyim ile tasarımı birleştiren ilk markalardan biridir. Tuğba Venn 2013 koleksiyonu ile takipçilerini sonunda buluşturdu. Koleksiyonda yok yok denecek cinsten. Tuğba Venn 2013 modelleri yine çok beğenilecek yine çok konuşulacak gibi...

Kumaş kalitesi, geniş ürün yelpazesi, şık ve zengin tasarımlarıyla hazır giyim sektörünün vazgeçilmezidir Tuğba Venn. TUĞBA Grup üç markanın üretimini yapmakta. TUĞBA Grup, TUĞBA, NİHAN ve VENN markaları ile farklı beğenilere ve farklı bütçelere hitap ediyor. TUĞBA’ nın 1982 yılında başlayan ticaret hayatı, bugün hazır giyim sektöründe üç marka, ülke geneline yayılmış satış noktaları ve Avrupa’dan Ortadoğu’ ya uzanan pazarlama ağıyla devam ediyor.

TUĞBA’nın 1993 yılında bir marka olarak faaliyete başladı. Manto, bayan kaban ve bayan pardösü üretimiyle tekstil sektörüne adım atan firma, kısa sürede sunduğu farklı tasarımlarla kendisini kabul ettirdi. Bu gelişmeler akabinde 2002 yılında NİHAN markası doğdu. 2004 yılına gelindiğinde ise bir başka yeni gelişme yaşandı. Bayan takım elbise, etek, bayan pantolon, bayan gömlek ve elbise üretiminde çeşitliliği getiren VENN markasıyla grup, müşteri yelpazesini genişletti.

Bu üç markanın üretiminin yapıldığı bu kompleks tam 10000 metrekareye yakın kapalı alana sahip. Üretimin %80′i ülkenin her tarafına yayılmış bayi ağıyla yurt içinde, %20′si de yurt dışında beğeniye çıkıyor.

Üç markasıyla kalitesini ispatlayan grup, kendi mağaza ağını kurma çalışmalarını hızlandırmış durumda. Grubun kendisine ait Ankara, İstanbul, Bursa, Denizli, Kayseri, Malatya, Batman, Van, Erzurum, Şanlıurfa, Gaziantep, Kırşehir ve Antalya’da mağazaları bulunuyor. Aynı zamanda bayilik sistemiyle de ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan grubun, Türkiye’ nin her yerinde satış noktası bulunuyor.


Tuğba ▶ Marka Sayfası Tuğba

Tuğba ▶ Tüm Koleksiyonlar

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > Tuğba & Venn 2013 Koleksiyonu


Şıklık, rahatlık ve daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz Tuğba & Venn 2013 Sonbahar/ Kış Koleksiyonu Tesettur.Gen.Tr’de... Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.