tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ Zühre 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zühre 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Zühre 2012-2013 Sonbahar - Kış Koleksiyonuyla sizleri kaşe ve deri kombinasyonunun asaletine davet ediyor.
Ve Zühre Pardesü diyor ki: Zühre Pardesü ayrıntının ürünüdür. İşimizin tüm mesaisinde bu bilinçle çalışıyoruz. Düğmesinden, dikişine, kumaşından, tasarımına ve son kontrolüne kadar her bir ürünümüzde ayrıntıdır başarımızın sırrı. Bir değer oluşturmak amacında olduğumuz yeni sezon koleksiyonumuz şimdi artık sizin. Renk renk, çeşit çeşit modelleriyle Zühre Pardesü 2013 Sonbahar - Kış Koleksiyonu yeni sezona hazır!
Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Bayan tesettür giyim alanında pardesü giyimin yeri şüphesiz tartışılmaz. Her yaştan ve her kesimden bayan tesettür giyimin gerektirdiği şekilde giyinebilmek için pardesü kullanır. Biz bayanlar her zaman güzel görünmeyi isteriz ve bunun için çaba gösteririz. Tesettür giyinen hanımefendiler giyim tarzları ile şık görünmeyi tabi ki isterler. Zühre tesettür giyim ortaya çıkardığı kaliteli ürünleri ile kendini bu alanda kanıtlamış bir firmadır. 2013 Zühre pardesü modelleri yine birbirinden şık ve kaliteli seçenekleri ile müşterilerini memnun edecek gibi duruyor. Genel olarak koyu renklerin kullanıldığı 2103 pardesü modellerinde zarif desenlere de yer verilmiş durumda. Belden kemerli pardesü modelleri bu şık tasarımlardan bazıları. 2013 zühre pardesü koleksiyonu detaylı incelendiğinde pastel renklerin baskın olduğunu görüyoruz. Bu renkler arasında kırmızı, kahverengi ve mavinin tonları oldukça güzel kullanılmış. Zühre pardesü modelleri tasarımları da oldukça başarılı. Başınıza takacağınız eşarp ve şal ile çok kolay tesettür kombin oluşturabilirsiniz.

2013 yılında da Zühre markası popüler pardesü markaları arasında yer alacak gibi duruyor. Genel olarak pastel tonların kullanıldığı koleksiyonda dikkat çeken renkler ise pudra pembesi. Krem rengi ve lacivert pardesüler de dikkat çeken renkler arasında. Pardesüleri tamamlayan şık kemerler ve aksesuarlar koleksiyonun bir parçası durumunda. Ayrıca düğme bölgesinde ve omuzlarda bulunan taşlarda koleksiyona ayrı bir hava katmaktadır. Çok şık pardesü şeklindeki kap modelleri de galeri içerisinde yerini almaktadır. Kaplar tesettür giyim 2013 modası ve bu nedenle tüm pardesü üreten firmalar özellikle kap tasarımlarına dikkat çekmektedir. Zühre pardesü modelleri ile siz müşterilerine yeni ürünler sunmanın heyecanı içerisinde. Bu yeni pardesü koleksiyonu ile büyük beğeni toplayacak gibi..


Zühre ▶ Marka Sayfası Zühre

Zühre ▶ Tüm Koleksiyonlar

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > Zühre 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu


Zühre 2012-2013 Sonbahar - Kış Koleksiyonuyla sizleri kaşe ve deri kombinasyonunun asaletine davet ediyor. Ve Zühre Pardesü diyor ki: Zühre Pardesü ayrıntının ürünüdür. İşimizin tüm mesaisinde bu bilinçle çalışıyoruz. Düğmesinden, dikişine, kumaşından, tasarımına ve son kontrolüne kadar her bir ürünümüzde ayrıntıdır başarımızın sırrı. Bir değer oluşturmak amacında olduğumuz yeni sezon koleksiyonumuz şimdi artık sizin. Renk renk, çeşit çeşit modelleriyle Zühre Pardesü 2013 Sonbahar - Kış Koleksiyonu yeni sezona hazır! Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.