tesettür giyim

Tesettür Abiye ▶ Aramiss 2013 Tesettür Abiye Modelleri

Aramiss 2013 Tesettür Abiye Modelleri
Örnek modellerini yayınladığımız Aramiss Giyim 2013 Tesettür Abiye koleksiyonundaki uzun kollu ve tam boylu modeller yoğun ilgi çekmeye başladı. Tesettürlü bayanlarımız da rahatlıkla beğenebilecekleri modelleri tesettür giyim mağazalarından temin edebiliyorlar. Aramis marka tesettür abiye ve elbiselerine online olarak tesettür giyim satış sitelerinden de ulaşabilirsiniz.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Bundan birkaç yıl öncesine kadar tesettürlü abiyeyi bırakın, uzun etek yada uzun kollu bir bluz bulmanız bile neredeyse imkansızdı. Fakat son yıllarda genç tasarımcıların bu piyasaya girmesi ile tesettürlü hanımlara değişik seçenekler sunulduğunu, çeşit ve model sayısında artışın olduğunu görüyoruz. Artık tesettürlü hanımlarda istedikleri renk model ve beden de kıyafet bulabilecekler, şıklık yarışında kendilerine yer edinebilecekler. Önceki yıllarda olduğu gibi demode renk ve modelleri kullanmak zorunda kalmayacaklar.

Peki tesettür abiyede son trendler neler? Neler tercih edilmeli?

Tesettürlü abiye modellere baktığımızda çok farklı seçenekler görüyoruz. Modern klasik çizgiler, romantik dantellerin ipekle kombini, saten, tafta, fakat en çok tülün kullanıldığını görüyoruz. Genç tesettürlüler daha çok dantel ve tülden oluşan kıyafetleri tercih ediyor. Eskiden olduğu gibi çok taş pul kabartma taftalar artık demode. Genç nesil artık altına giyindiği ayakkabısı çantasını değiştirip düğüne gitmek istiyor. Bu nedenle tütü eteklerle şık gömleklerin  kombinlerini sık görüyoruz. Ayakkabılarda da platform yine ilk tercih. Bunun yanında özel tasarım dantel ve inci detaylı ayakkabılarada sık rastlıyoruz. Takım aksesuarlar çok yaygın. Ayakkabı ve çanta detayları genelde aynı kullanılıyor. Yani genç tasarımcılar artık bizde varız diyorlar. Orta yaşta ise daha sade bir eğilim görülüyor. Renklerde pudralar krem vizonlara çok sık rastlıyoruz. Bunun yanında siyahın asaletinden yine vazgeçilemiyor.

Özellikle özel günlerde, davetlerde ve kalabalık ortamlarda güzel görünmek tabi ki sizinde hakkınız. Bulunacağınız ortamın durumu ve fiziksel yapınız giyeceğiniz abiyeyi seçmenizde önemli bir etken. Pastel tonlarındaki tesettür abiye modellerinin hanımefendi görünümünü, yüksek topuklu ayakkabılar ile dengeleyin. Pastel tonları dış giyim ürünlerinde de çok şık duruyor. Örneğin kap, pardesü ve pançolarda kullanacağınız pastel tonları ile ışıl ışıl bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dikkat çekici nar çiçeği ve kırmızının tüm tonlarını siyah aksesuarlarla tamamlamanızda fayda var. Hanımlar arasında kullanacağınız bu canlı renklere sahip tesettür elbise modelleri hiç şüphesiz ki üzerinizde çok şık duracak.

Tesettür Abiye

Tesettür Abiye > Aramiss 2013 Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye akımı hızla devam ediyor. Birbiri ardına birçok ünlü modacı ve tesettür abiye modelleri üretici firması yeni koleksiyonlarını yaptıkları defileler ile gün yüzüne çıkarmaya başladı.

2014 tesettür abiye modelleri tasarımları ve görünümleri itibariyle canlı tonlara ve ince çizgilere sahipler. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir defile ile de tanıtımı yapılan yeni modeller tesettürlü hanımların beğenisini kazanacağa benziyor.

Tesettürlü bayanlar alternatif modaya ilgisi oldukça artmaya başladı. Öyle ki bir çok davette, önemli günlerde zerafetleriyle ön plana çıkmaya başladılar. Tesettür modacılar yeni çıkardıkları koleksiyonlarda, tesettürlü hanımefendileriin ilgisini çekmek için kıyasıya mücadele ediyorlar.

Tasarım yelpazesi açısından oldukça bol modele sahip tesettür abiye modelleri. Yoğun ilgi karşısında sürekli yeni modellerle güncelleniyor. Stilistler, kadınların da öneri ve isteklerini dikkate alarak buna uygun tasarımlar ortaya çıkarıyor.

Tesettür giyimli hanımların en büyük şikayetlerinden birisi abiye modellerinin az olması. Tesettür giyiminde çeşit ve model azlığı bile söz konusuyken tesettür abiyede bu durum daha da fazla.

Bu durumdan şikayetçi olan bayanlar meşhur markaların koleksiyonlarından seçtikleri örnekleri bir tesettür butiğe götürerek tesettüre uygun düzenlemeler yaptırıyorlar. Bu bölümde sizler için seçkin tesettür abiye modellerini bir araya getirdik. Umarız beğenirsiniz.

Örnek modellerini yayınladığımız Aramiss Giyim 2013 Tesettür Abiye koleksiyonundaki uzun kollu ve tam boylu modeller yoğun ilgi çekmeye başladı. Tesettürlü bayanlarımız da rahatlıkla beğenebilecekleri modelleri tesettür giyim mağazalarından temin edebiliyorlar. Aramis marka tesettür abiye ve elbiselerine online olarak tesettür giyim satış sitelerinden de ulaşabilirsiniz. Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.