tesettür giyim

Ferace Modelleri ▶ Kayra 2013 Ferace Modelleri

Kayra 2013 Ferace Modelleri
Siz de hem şıklığından ödün vermek istemeyip hemde rahatlığı tercih edenlerden misiniz? O zaman Kayra Ferace Modelleri tam size göre! Bol kesimi ve Kayra Giyim tasarımıyla bu yeni feraceler kendinizi hem rahat hem zarif hissettirecek. Kayra kalitesiyle üretilen feraceler siz değerli tesettürlü bayanlar için KAYRASHOP.COM'da satışa sunulmuştur.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Ferace Modelleri

Ferace Modelleri > Kayra 2013 Ferace Modelleri

Kadınların giyimlerini tamamlamakta kullandıkları şık feraceler, tasarımcıların da gözdesi olmaya devam ediyor. Klasik çizgileri zarif detaylar ile buluşturan koleksiyonlar sayesinde en iyiler arasında yer alan Ferace markaları sitemiz aracılığı ile tesettürlü hanımların beğenisine sunuyoruz.

Zengin detaylar ile çeşitlendirilen feraceler, tek bir renkten nasıl farklı sonuçlar elde edilebileceğini ortaya koyuyor. Tasarımcının hayal gücünün maharetli elleri ile iş birliği yaptığı koleksiyonun dikkat çeken parçalarından biri de V yaka boncuk işlemeli ferace. Yakayı çevreleyen boncuk detayları fermuar boyunca iki taraftan devam ederek eteklerde son buluyor. Bilekten dirseğe kadar da aynı işlemelerin görüldüğü ferace, zarif bir etki yaratıyor.

İddialı hanımlar için ise harika bir önerimiz var. Sade, siyah kumaşı leopar deseni ile hareketlendiren feraceler oldukça şık bir havaya sahip. Leopar detaylı feraceler ise yandan bağlanan kuşağı sayesinde de zarif bir imaj çiziyor. Yakayı çevreleyip şerit halinde eteklere kadar inen leopar işlemesine, bileklerde tül kullanılarak daha fazla yer veriliyor. Yakanın hemen altında başlayan ve şeridi takip eden büyük yuvarlak düğmeler de leopar deseni ile zenginleştirilerek kıyafetin havasında genel bir bütünlük yaratıyor.

2015 Ferace modellerinde en çok ilgi gören parçalar arasında yer alan yakası boncuk işlemeli ferace, oldukça zengin detaylara sahip. Genellikle Medine ipeği kullanılarak yapılan bu parça yandan bağlanma özelliği ile göz dolduruyor. Asıl etkiyi ise yakasını çevreleyip etek uçlarına kadar devam eden ve bileklerde de kullanılan bocuk işlemeleri ile yaratıyor.

Klasik kesimlerden sıkılan ve farklılık arayan hanımların tercih edeceğini düşündüğümüz yarasa kollu piliseli ferace giydiğiniz andan itibaren kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Özellikle davetlerde ve özel günlerde giymenizi tavsiye ettiğimiz bu şık parça, girdiğiniz her ortamda hayranlıkla izlenmenizi sağlayacak.

Bilekleri ve baştan aşağı fermuarı iki taraftan da çevreleyen altın simli detaylarıyla zenginleştirilen sarı simli nakışlı feraceler zarif görüntüsüyle hoş bir etki yaratıyor. Sade kesimleri ince detaylar ile bütünleştiren modeller, kendinizi leydi gibi hissetmenizi sağlayacak.

Desenlerden ve işleme detaylarından hoşlanan hanımların severek giyeceği kolları ve etek ucu nakışlı fermuarlı feraceler en iddialı parçaları arasında yer alıyor. Ustalıklı işlenmiş nakışların işçiliği göz doldururken, fermuar detayı kullanım kolaylığı sağlıyor.

2015 Ferace koleksiyonlarının en çok beğenilen parçaları arasında yer alan siyah taşlı desenli ferace yaka bölgesini çevreleyip eteklere kadar inen ve bilekleri çevreleyen siyah taş detayları ile ışıltılı bir hava yakalamak isteyenler için son derece ideal. Özel desenler oluşturularak işlenen siyah taşların yarattığı ışıltı özellikle gece katılacağınız davetlerde oluşturacağı yansımalarla dikkatleri üzerinizde toplayacak.

Siz de hem şıklığından ödün vermek istemeyip hemde rahatlığı tercih edenlerden misiniz? O zaman Kayra Ferace Modelleri tam size göre! Bol kesimi ve Kayra Giyim tasarımıyla bu yeni feraceler kendinizi hem rahat hem zarif hissettirecek. Kayra kalitesiyle üretilen feraceler siz değerli tesettürlü bayanlar için KAYRASHOP.COM'da satışa sunulmuştur. Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.