tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ Nihle Giyim 2013 Pardesü Modelleri

Nihle Giyim 2013 Pardesü Modelleri
Nihle Giyim 2013 Pardesü Koleksiyonu, Sonbahar-Kış tesettür giyim trendlerine uygun renkleriyle Nihle Giyim bayi mağazalarında satışa sunuldu. Bayi listesi için NIHLE.COM'u ziyaret edebilirsiniz.

Özgün tasarımlarıyla tesettürlü bayanların beğenisini kazanan Nihle Giyim, öncü tesettür markaları arasında yeralıyor...

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!
 

Nihle giyim markası 2013 pardesü modelleri, sonbahar-kış tesettür giyim trendlerine uygun renkleriyle  bayi mağazalarında satışa sunuldu. Hızla gelişen tesettür sektörüne 1996 yılında güngördü markası ile katılmış olan nihle pardesü modelleri kısa sürede hak ettiği başarı ve müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. Bayanlar için en özel pardesü modelleri üretim ve satışını gerçekleştiren firma Türkiye genelinde kurduğu mağaza ve bayilik ağı ile en uzak yerlere bile 2013 nihle pardesü modelleri giyim şıklığı ile hazırlanmış olan pardesü çeşitlerini ulaştırmayı başarmıştır.

Geleneksel değerler ile yenilikçi anlayışın bir arada olduğu ender markalardan biri nihan tesettür giyim olarak mutlaka ürünleri görmelisiniz. Özgün tasarımlarıyla tesettürlü bayanların vazgeçilmezi olan nihan pardesü modelleri hanımların beğenisini kazanan nihle giyim öncü tesettür markaları arasında yer alıyor. Firmanın başarılı olmasını ve Türk kadını arasında yaygınlaşmasını sağlayan en özel pardesü modelleri nihle pardesü modelleri ve fiyatları olarak da uygun daha önce görmediğiniz özel kreasyonlarla sunulmaktadır. Eşarp ve şal ile %100 uyumlu renkler yanı sıra kullanılan kumaş ve kalitesini görünce emin olun çok şaşıracak ve beklentinizin üzerinde modelleri göreceksiniz. Hemen hemen Türkiye'nin her yerinde bulunan mağaza ve bayilik ağı ile bu zarafeti yaşamak isteyen tüm bayanlar firma merkezi ve online alışveriş sitesine göz atın derim. Her geçen gün artan tesettür giyim sektörüne bir yenisini daha katıyoruz.

Pardesü modasına en özel modelleri ile katkı sağlayan nihle giyim 1996 yılından beri bayanların gözde markası olmaya adım adım devam ediyor. Güngördü olarak başladığı tekstil sektöründe şuan tüm bayanların severek, beğenerek ve özenle modacılar tarafından hazırlanan pardesü modelleri üretim ve satışı ile hizmet vermektedir. Nihle pardesü modelleri 2013 ile sayfamızda yer verdik ve 2013 sonbahar kış nihle pardesü modelleri yine göz alıcı ve şık yazımızın sonunda da bu özel nihle pardesü resimlerini yayınladık umarım beğenirsiniz…


Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > Nihle Giyim 2013 Pardesü Modelleri


Nihle Giyim 2013 Pardesü Koleksiyonu, Sonbahar-Kış tesettür giyim trendlerine uygun renkleriyle Nihle Giyim bayi mağazalarında satışa sunuldu. Bayi listesi için NIHLE.COM'u ziyaret edebilirsiniz. Özgün tasarımlarıyla tesettürlü bayanların beğenisini kazanan Nihle Giyim, öncü tesettür markaları arasında yeralıyor... Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.