tesettür giyim

Tesettür Gelinlik ▶ Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri
Tesettür gelinlikler her geçen sezon daha da zenginleşen modelleriyle gelin adaylarının hayallerini süslemeye devam ediyor. Yeni modellerden derlediğimiz tesettür gelinlikler ufkunuzu açacak ve belki de kendi gelinliğinizi kendiniz tasarlayacaksınız!..

Diğer gelinlik modelleriniz görmek için resmin üzerine tıklayın!

Gelinlik modelleri eskiden bildiğiniz gibi çok fazla ön plana çıkamıyordu.Yani kesim ve stilleri kısa bir alan içinde yer alıyordu.Renkler ve değişik zevklere hitap eden çok fazla gelinlik modeli bulmak için yurt dışından yada özel olarak yaptırtmak gerekiyordu. Artık öyle değil tesettür gelinlik bile var artık. Yani düşünün normal gelinlikler dışında her şeyi yapıyor artık tekstil sektörü...

Bu tabi ki bizim işimize yarıyor bayanlar çok farklı tesettür gelinlik modelleri bulma şansınız var özellikle bu zamanlarda baya bir model ile internet siteleri üzerinden araştırma yapabilirsiniz. İnternet sitelerinde dikkat etmeniz gereken şey tabi ki bu ürünleri daha önce almış ve kullanmış olanlar. Sonuçta bir gelinlik çokta ucuz fiyatlara alınamıyor maalesef. Hatta alamayan çoğu kimselerde gelinlik kiralıyorlar.

2013 tesettür gelinlik modelleri sitemizdeki yerini birazdan alacak aşağıdaki resimleri takip ederek kendinize aklınızdaki modeli çıkartabilirsiniz. Bununla birlikte model belli olduktan sonra özel olarak gelinlik dikimi yapan bazı yerler var oralara da yaptıra bilirsiniz. Tabi bu biraz diğer hazır gelinliklere nazaran fiyat olarak pahalıya  gelecektir ancak imkanı olanlar için bir kere yaptırılacak bir şey olduğundan yapılmasını öneriyorum tabi dediğim gibi imkanınız varsa.


Tesettür Gelinlik

Tesettür Gelinlik > Tesettür Gelinlik Modelleri

Son yıllarda tesettürlü hanımların giyimine, kuşamına daha fazla özen gösterdiğine şahit oluyoruz. Çeşit çeşit, renk renk tesettür modelleri vitrinleri ve haliyle gardıropları süslemeye başladı. Bu çeşitliliği ve şıklığı tesettür gelinliklerde de görmekteyiz. Fakat tesettür gelinlik seçimi, gelin adaylarının hayatta verdiği en zor kararlar arasında ilk sıralardaki yerini koruyor.

Gelinlik tasarımcılarının genel olarak ortak görüşleri, tesettür gelinlik modeli tasarlamanın çok daha özenle yapılması görüşünde birleşiyor. Özellikle dantel işlemeli gelinliklere ilgi gösteren tesettürlü bayanlarımızın bu tercihlerini dikkate alan tasarımcılar, modele uygun gelinbaşı tasarımını da özenle hazırlamaya gayret ediyorlar. Dekolte kullanmadan veya vücudu açıkta bırakacak herhangi bir uygulamaya gitmeden, sade ve aynı zamanda gösterişli bir modeli oluşturmaya çalışıyorlar

2014 tesettürlü gelinlik modelleri sayesinde hayalinizdeki gelinliğe sahip olabilirsiniz. El işi işlemeleriyle yapılmış olan özel gelinlikleri bütçenize uygun fiyatlarla 2014 tesettürlü gelinlik modellerinde bulabilirsiniz.

Tesettürlü gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur vücut tipinizi ve ölçülerinizi bilmelisiniz. Vücudunuzda olan kusurları kapatabilecek gelinlikler seçmelisiniz. Vücut ölçüleriniz genişse endişelenmeyin bu yıl yine her bedene göre gelinlik tasarımları mevcut. Swarovski taşlı, elmaslı pullu işlemeli kabarık, düğmeli, duvak işlemeleri 2014 gelinlik modellerinde sıkça rastlanmaktadır. Özellikle kısa boylu bayanların dikkat etmesi gereken en önemli unsur boylarını kısa gösterecek gelinlikler tercih etmemelidir. Çok kabarık modeller boyunuzu kısa gösterecektir. Bu yüzden az kabarık ve sade gelinlikleri tercih etmelisiniz. Bel çevrenizi geniş göstermeyecek işlemeli gelinlikleri almalısınız. Ve unutmayın ki boynunuzu kısa gösterecek duvak modelleri ve büstiyerleri asla kullanmayın. Gelinliğinizi alırken tek parça olmasına özen gösterin. Büstiyerli ve etekli gelinlikler kısa boylu hanımlar tarafından kullanılmamalıdır.

Tesettür gelinlik modelleri bu senede çok şık...

2014 yılında dantel gelinlik modası tesettürlü gelinliklerde de son derece ön planda. Özellikle kol ve eteklerinde yoğun dantel kullanılan tesettürlü gelinlikler gelinleri son derece zarif gösteriyor.

Gelin adaylarımız için özenle hazırladığımız bu bölümde birbirinden farklı renk tonlarına sahip ve göz kamaştıran mükemmel tesettür gelinlikler sizlerle…

Tesettür gelinlikler her geçen sezon daha da zenginleşen modelleriyle gelin adaylarının hayallerini süslemeye devam ediyor. Yeni modellerden derlediğimiz tesettür gelinlikler ufkunuzu açacak ve belki de kendi gelinliğinizi kendiniz tasarlayacaksınız!.. Diğer gelinlik modelleriniz görmek için resmin üzerine tıklayın!


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.