tesettür giyim

Tesettür Gelinlik ▶ Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri
Tesettür gelinlikler her geçen sezon daha da zenginleşen modelleriyle gelin adaylarının hayallerini süslemeye devam ediyor. Yeni modellerden derlediğimiz tesettür gelinlikler ufkunuzu açacak ve belki de kendi gelinliğinizi kendiniz tasarlayacaksınız!..

Diğer gelinlik modelleriniz görmek için resmin üzerine tıklayın!

Gelinlik modelleri eskiden bildiğiniz gibi çok fazla ön plana çıkamıyordu.Yani kesim ve stilleri kısa bir alan içinde yer alıyordu.Renkler ve değişik zevklere hitap eden çok fazla gelinlik modeli bulmak için yurt dışından yada özel olarak yaptırtmak gerekiyordu. Artık öyle değil tesettür gelinlik bile var artık. Yani düşünün normal gelinlikler dışında her şeyi yapıyor artık tekstil sektörü...

Bu tabi ki bizim işimize yarıyor bayanlar çok farklı tesettür gelinlik modelleri bulma şansınız var özellikle bu zamanlarda baya bir model ile internet siteleri üzerinden araştırma yapabilirsiniz. İnternet sitelerinde dikkat etmeniz gereken şey tabi ki bu ürünleri daha önce almış ve kullanmış olanlar. Sonuçta bir gelinlik çokta ucuz fiyatlara alınamıyor maalesef. Hatta alamayan çoğu kimselerde gelinlik kiralıyorlar.

2013 tesettür gelinlik modelleri sitemizdeki yerini birazdan alacak aşağıdaki resimleri takip ederek kendinize aklınızdaki modeli çıkartabilirsiniz. Bununla birlikte model belli olduktan sonra özel olarak gelinlik dikimi yapan bazı yerler var oralara da yaptıra bilirsiniz. Tabi bu biraz diğer hazır gelinliklere nazaran fiyat olarak pahalıya  gelecektir ancak imkanı olanlar için bir kere yaptırılacak bir şey olduğundan yapılmasını öneriyorum tabi dediğim gibi imkanınız varsa.


Tesettür Gelinlik

Tesettür Gelinlik > Tesettür Gelinlik Modelleri


Tesettür gelinlikler her geçen sezon daha da zenginleşen modelleriyle gelin adaylarının hayallerini süslemeye devam ediyor. Yeni modellerden derlediğimiz tesettür gelinlikler ufkunuzu açacak ve belki de kendi gelinliğinizi kendiniz tasarlayacaksınız!.. Diğer gelinlik modelleriniz görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.