tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ İşbilir Giyim 2013 Koleksiyonu

İşbilir Giyim 2013 Koleksiyonu
İşbilir Giyim'in modern çizgisiyle, 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyon'undan tasarımlar www.tesettur.gen.tr'de...

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Tesettür giyim öncülerinden olan ve sektöre 1982 yılında girmiş olan bir firma işbilir giyim 2013 koleksiyonu tesettür giyim ve pardesü modelleri genç ve olgun bayanların pardesüde gözdesi olmaya aday bir firmadır. En özel renk ve kumaşlardan hazırladığı özgün tasarım pardesüleri kullananların oldukça memnun kaldığı koleksiyonlara imza atmaktadır. Modellerde en dikkat çekici yönleri dar kesim şık tasarımları yanı sıra canlı ve cıvıl cıvıl renklerden oluşmalarıdır.

Her yaş bayanın kullanımına uygun pardesü modelleri üreten 2013 işbilir giyim fiyatları marka siz ve sevdiklerinizin üzerinde çok zarif duracağını garanti ediyoruz. Uygun ve ekonomik fiyatı ile de dikkat çeken işbilir giyim sezon pardesü modelleri mutlaka denemeniz gereken markalar arasında başı çekmektedi. Pardesü satış mağazası işbilir giyim üretimi olan pardesüleri fabrikadan halka İstanbul showroom mağazasında satışını yapmaktadır. Şuanda tesettür giyimde sadece pardesü üretimi yapan işbilir giyim daha tesettür giyimin tam anlamıyla diğer ürünlerini üretmemektedir. Sadece pardesü de olsa kalitesini ve adını duyurmuş eski dış bayan giyim de tanınmış firmalar arasındadır.

Tesettür giyimin diğer ürünlerini de üretse pardesüde olduğu kadar iyi olacağını düşünüyorum kalitesi bilinmiş bir marka olduğu için bu kadar senelerce neden diğer ürünlerde üretmemiş diye düşünüyor insan. Yaptığım araştırmalarda benim dikkatimi çekenler bunlar oldu yazımın sonunda da işbilir giyim markasının mağazasından dikkatimi çeken işbilir giyim 2013 koleksiyon resimlerini yayınlayacağım umarım beğenirsiniz…

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > İşbilir Giyim 2013 Koleksiyonu


İşbilir Giyim'in modern çizgisiyle, 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyon'undan tasarımlar www.tesettur.gen.tr'de... Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.