tesettür giyim

Hijab Fashion Style ▶ R&K Naima Kamel 2013 Kış Koleksiyonu

R&K Naima Kamel 2013 Kış Koleksiyonu
Her yaşa ve zevke uygun, yenilikçi tasarımlara sahip dünyaca ünlü R&K NAİMA KAMEL markası, tasarladığı elbiseleri uygun çanta ve aksesuarlar ile kombinliyor. Rengarenk, havalı, spor ve asimetrik çizimleriyle göz dolduran R&K Naima Kamel 2013 Kış Koleksiyonu, Türkiye'deki tesettür giyim tasarımcıları için de esin kaynağı olmaya aday... Naima Kamel ürünlerinin yakın bir gelecekte Türkiye'de satışa sunulması bekleniyor...

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Zamanın ve modanın hızla değişmesi ile giyim modellerinde ki değişme de gözle görülür şekilde hissedildi. Yeni tarzlar, yeni giyim şekilleri özellikle genç kesim tarafından hızla benimsendi. Her yaştan ve her kesimden insan giyim tarzı ile farklılık yaratmak ve farklı olmak istiyor. Modanın da sürekli değişmesi ve yeni modeller piyasaya sürülmesi bu değişimin hızlı olmasını tetikliyor. Bu değişim her kesimde ve modanın her alanında yaşanıyor desek haksız sayılmayız. Tesettür giyim kurallarına özen gösteren bayanlar da, diğer bayanlarda olduğu gibi farklı bir tarza sahip olmak isteyebiliyor. Şuan için özellikle Arap ülkelerinde bu değişikliği sokaklarda görmek mümkün. Tesettür giyim modası gün geçtikçe kapsadığı alanı genişletiyor. Dünya genelinde tesettür giyim örneklerini sizler için seçtik ve bir araya getirdik.

Hijab Fashion Style

Hijab Fashion Style > R&K Naima Kamel 2013 Kış Koleksiyonu


Her yaşa ve zevke uygun, yenilikçi tasarımlara sahip dünyaca ünlü R&K NAİMA KAMEL markası, tasarladığı elbiseleri uygun çanta ve aksesuarlar ile kombinliyor. Rengarenk, havalı, spor ve asimetrik çizimleriyle göz dolduran R&K Naima Kamel 2013 Kış Koleksiyonu, Türkiye'deki tesettür giyim tasarımcıları için de esin kaynağı olmaya aday... Naima Kamel ürünlerinin yakın bir gelecekte Türkiye'de satışa sunulması bekleniyor... Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.