tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ Alvina 2013 Kaban Modelleri

Alvina 2013 Kaban Modelleri
2012-2013 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile yoğun ilgi gören Alvina, yıldızı parlayan tesettür giyim markaları arasındaki yerini aldı. Daha önce yayınladığımız Pardösü,Manto ve Elbise modellerinin yanı sıra yeni sezon ürünlerinden oluşan Alvina Kabanlarını çok beğeneceksiniz!

Diğer Alvina Kaban modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!

Daha önceki bir sayfamızdan alvina pardesü  modellerinden bahsettiğim gibi alvina tesettür giyimi denilince aklımıza tesettür giyim geliyor. Sizlerin de çok beğeneceğini umduğum birbirinden güzel şık bayan pardesü çeşitlerini aşağıdaki hazırlamış olduğum sayfada sizlerde kendi zevkinize uygun kıyafet modelini bulabilirsiniz. 2013 alvina tesettür giyiminde artık moda trendleri arasında yer alacağa benziyor. Sunduğu 2013 sonbahar/kış koleksiyonu ile hem tesettürlü bayanlara hitap eden en renkli koleksiyon hem de bu renklilik ile tesettür giyimde moda trendi olmaya aday markalar arasında. Tesettürlü bayanlar için hazırladığı bir çok tesettürlü kıyafet kombinleri de yeni koleksiyonunda özellikle yer almakta. Kombinlerin büyük çoğunluğunda şal eşarp kullanmış ve buda diğer markalara göre bir ayrıcalık katmış.

Renkli cıvıl cıvıl bir koleksiyon fakat kol kısımlarındaki kısalığın badi veya kollukla tamamlanması aslında çokta hoş durmamış, bir daha ki koleksiyonlarında bu eksikliğin tamamlanacağına inanıyoruz. Bunun yanında tesettür abiyeler de şıklığı yakalamış. Eşarpların elbisenin kendi kumaşından olması bir bütünlüğü sağlamış, çok güzel ve ihtiyacı karşılayan bir fikir olmuş. Alvina tesettür giyim fiyatları ve abiyeler de ki şıklığı ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Kapalı bayanlar ve tesettürlü genç kızlar şıklığa ve zarafete önem verirler. Kapalı ve tesettürlü olmak kıyafetinizin sıradan olması anlamına gelmez. Birbirinden şık kıyafetler tasarlayan tesettür mağazaları var. Bayanların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan bazı elbise ve uzun ceket modelleri rahatlıktan yanı sıra estetik görünümü ile göz doldurmaktadır.

Kıyafete uygun eşarplar ise çok iyi kombine edildiğinde zarafet yarışında tercih eden kişilerce yarışılamayacağını görürüz. Alvina giyim tarafından gerçekleştirilen tesettür giyim koleksiyonu içerisinde yer almakta olan alvina tesettür giyim modelleri ve alvina pardesü modelleri şık görünümleriyle 2013 yılının dikkat çeken giyim ürünleri arasında yer alıyor olsa gerek. Alvina giyim tarafından gerçekleştirilen tesettür giyim koleksiyonu içerisinde yer almakta olan alvina tesettür giyim modelleri ve alvina tesettür giyim resimlerini umarım beğenirsiniz…

Alvina 2013 ModelleriAlvina ▶ Marka Sayfası Alvina

Alvina ▶ Tüm Koleksiyonlar

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > Alvina 2013 Kaban Modelleri


2012-2013 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile yoğun ilgi gören Alvina, yıldızı parlayan tesettür giyim markaları arasındaki yerini aldı. Daha önce yayınladığımız Pardösü,Manto ve Elbise modellerinin yanı sıra yeni sezon ürünlerinden oluşan Alvina Kabanlarını çok beğeneceksiniz! Diğer Alvina Kaban modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.