tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ İclal Giyim 2013 Pardesü-Kaban Modelleri

İclal Giyim 2013 Pardesü-Kaban Modelleri
İclal Giyim 2013 Pardesü, kaban, manto ve kap modelleri ile tesettürlü hanımların ilgisini çekmeyi yine başardı. İclal çizgisinin yenilendiğini fark ettiğimiz yeni koleksiyonu incelerken siz de farkı fark edeceksiniz...!

Diğer İclal giyim modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!

Yaz ve kış için en özel çeşitleri satışa sunan İclal Giyim, renk ve tasarımları ile ilk bakışta kendine hayran bırakan modeller için ekip çalışmasına devam ediyor. Sonbahar kış modellerinde pardesü ve kaban modelleri renk ve yeni moda trendlerden oluşmakta olup resimlerde bile çekici bir görünüm sergiliyor

2013 Kaban Modelleri Sade ve Şık

Firmanın ilk kuruluşundan itibaren ağırlıkla üzerinde durduğu bayan kaban çeşitleri kaliteden ödün vermeden her yıl yenilenen çeşitleri ile size ulaşıyor. Klasik kaban anlayışına son veren firma renga renk çeşitleri ile keyifli bir kış geçirmenizi amaçlamaktadır.

İclal Pardesüler Moda Harikası

Bir çok bayanın şikayet ettiği bir durumdur üzerinize tam uymayan pardesüler, İclal Giyim 2013 kataloğu ilkbahar yaz çeşitlerinde öyle bir sorun yok adeta özel dikilmişcesine bedeninizle uyumlu modelleri görmeden karar vermeyiniz.

İclal giyimin bir yeniliği de pardesüler de deri kullanımına önem vermesi olmuştur. Pek sık yer verilmeyen deri pardesü çeşitleri firmanın 2013 ürün çeşitlerinde bir çok çeşitle yer verilmiştir.

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > İclal Giyim 2013 Pardesü-Kaban Modelleri


İclal Giyim 2013 Pardesü, kaban, manto ve kap modelleri ile tesettürlü hanımların ilgisini çekmeyi yine başardı. İclal çizgisinin yenilendiğini fark ettiğimiz yeni koleksiyonu incelerken siz de farkı fark edeceksiniz...! Diğer İclal giyim modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.