tesettür giyim

Tesettür Abiye ▶ 2013 Tesettür Abiye Modelleri

2013 Tesettür Abiye Modelleri
2013 Tesettür Abiye Modelleri, etkili renklere sahip seçkin kumaşların usta ellerde zerafete dönüşen kalitesi ile sahiplerini bekliyor!

Diğer tesettür abiye modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Abiyeler özel gecelerde veya günlerde giyilen şık kıyafetlerdir. Bilmek gerekir ki her abiye her bayana yakışacak kavramı yoktur. Bayanların vücut tipleri beden ölçüleri abiye seçimlerinde çok önemlidir. Çok renkli veya taşlı aşırı abartı abiyeler giyerek en şık bayan siz olamazsınız. Bazen giyilen abartılı abiye modelleri sizleri en şık göstermek yerine gecenin veya günün en rüküş bayanı yapabilir. Yerine ve konseptine göre giyebileceğiniz abiye modelleri mevcuttur.  2013 abiye modelleri geçtiğimiz seneye göre çok daha muhteşem görünmekte.

Abiye seçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Örneğin kısa boylu bir kadınsanız uzun abiyeler tercih etmemelisiniz. Eğer uzun elbise giymek istiyorsanız yırtmaçlı olmasına dikkat etmelisiniz. 2013 abiye modellerine göz atarsak artık geçen senelerde olduğu gibi bol taşlı, kabarık ve pullu abiyeler bu yılın koleksiyonlarında neredeyse yok denecek kadar az. Artık sade ve şık modeller veya düz renkli tesettür abiye modelleri 2013 senesine damgasını vuracak.
Hangi renk abiyeleri tercih etmelisiniz?

Siyah abiye modelleri genellikle resmiyeti yansıttığı için işiniz ilgili toplantılarda, galalar da, resmi iş yemeklerinde gibi yerlerde siyah renk abiyeleri tercih etmelisiniz.

Esmer bir bayan iseniz kırmızı rengini tercih edebilirsiniz. Sizi daha etkileyici gösterecektir.
Bunun haricinde düğün, nişan, kına gecesi gibi faaliyetlerde mavi renkli abiye modellerini tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Tesettür Abiye

Tesettür Abiye > 2013 Tesettür Abiye Modelleri


2013 Tesettür Abiye Modelleri, etkili renklere sahip seçkin kumaşların usta ellerde zerafete dönüşen kalitesi ile sahiplerini bekliyor! Diğer tesettür abiye modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.