tesettür giyim

Tesettür Abiye ▶ 2013 Tesettür Abiye Modelleri

2013 Tesettür Abiye Modelleri
2013 Tesettür Abiye Modelleri, etkili renklere sahip seçkin kumaşların usta ellerde zerafete dönüşen kalitesi ile sahiplerini bekliyor!

Diğer tesettür abiye modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Abiyeler özel gecelerde veya günlerde giyilen şık kıyafetlerdir. Bilmek gerekir ki her abiye her bayana yakışacak kavramı yoktur. Bayanların vücut tipleri beden ölçüleri abiye seçimlerinde çok önemlidir. Çok renkli veya taşlı aşırı abartı abiyeler giyerek en şık bayan siz olamazsınız. Bazen giyilen abartılı abiye modelleri sizleri en şık göstermek yerine gecenin veya günün en rüküş bayanı yapabilir. Yerine ve konseptine göre giyebileceğiniz abiye modelleri mevcuttur.  2013 abiye modelleri geçtiğimiz seneye göre çok daha muhteşem görünmekte.

Abiye seçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Örneğin kısa boylu bir kadınsanız uzun abiyeler tercih etmemelisiniz. Eğer uzun elbise giymek istiyorsanız yırtmaçlı olmasına dikkat etmelisiniz. 2013 abiye modellerine göz atarsak artık geçen senelerde olduğu gibi bol taşlı, kabarık ve pullu abiyeler bu yılın koleksiyonlarında neredeyse yok denecek kadar az. Artık sade ve şık modeller veya düz renkli tesettür abiye modelleri 2013 senesine damgasını vuracak.
Hangi renk abiyeleri tercih etmelisiniz?

Siyah abiye modelleri genellikle resmiyeti yansıttığı için işiniz ilgili toplantılarda, galalar da, resmi iş yemeklerinde gibi yerlerde siyah renk abiyeleri tercih etmelisiniz.

Esmer bir bayan iseniz kırmızı rengini tercih edebilirsiniz. Sizi daha etkileyici gösterecektir.
Bunun haricinde düğün, nişan, kına gecesi gibi faaliyetlerde mavi renkli abiye modellerini tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Tesettür Abiye

Tesettür Abiye > 2013 Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye akımı hızla devam ediyor. Birbiri ardına birçok ünlü modacı ve tesettür abiye modelleri üretici firması yeni koleksiyonlarını yaptıkları defileler ile gün yüzüne çıkarmaya başladı.

2014 tesettür abiye modelleri tasarımları ve görünümleri itibariyle canlı tonlara ve ince çizgilere sahipler. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir defile ile de tanıtımı yapılan yeni modeller tesettürlü hanımların beğenisini kazanacağa benziyor.

Tesettürlü bayanlar alternatif modaya ilgisi oldukça artmaya başladı. Öyle ki bir çok davette, önemli günlerde zerafetleriyle ön plana çıkmaya başladılar. Tesettür modacılar yeni çıkardıkları koleksiyonlarda, tesettürlü hanımefendileriin ilgisini çekmek için kıyasıya mücadele ediyorlar.

Tasarım yelpazesi açısından oldukça bol modele sahip tesettür abiye modelleri. Yoğun ilgi karşısında sürekli yeni modellerle güncelleniyor. Stilistler, kadınların da öneri ve isteklerini dikkate alarak buna uygun tasarımlar ortaya çıkarıyor.

Tesettür giyimli hanımların en büyük şikayetlerinden birisi abiye modellerinin az olması. Tesettür giyiminde çeşit ve model azlığı bile söz konusuyken tesettür abiyede bu durum daha da fazla.

Bu durumdan şikayetçi olan bayanlar meşhur markaların koleksiyonlarından seçtikleri örnekleri bir tesettür butiğe götürerek tesettüre uygun düzenlemeler yaptırıyorlar. Bu bölümde sizler için seçkin tesettür abiye modellerini bir araya getirdik. Umarız beğenirsiniz.

2013 Tesettür Abiye Modelleri, etkili renklere sahip seçkin kumaşların usta ellerde zerafete dönüşen kalitesi ile sahiplerini bekliyor! Diğer tesettür abiye modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.