tesettür giyim

Tesettür Elbise ▶ Sade'ce Zep Tesettür Giyim Modelleri

Sade'ce Zep Tesettür Giyim Modelleri
Zeynep Paker tarafından hayata geçirilen Sade-ce Zep markası butik alanda tesettür giyim modelleri tasarlamakta. Marka hayata geçeli çok olmasa da facebook sayfası şimdiden beş bin beğeniyi devirmiş durumda.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Profesyonel fotoğraf çekimleri ile modellerini beğeniye sunan sade-ce zep, tesettür giyim konusunda oldukça başarılı ürünlere sahip. Genç çizgide, enerjik tasarımlı tesettür modelleri ortaya çıkmış bile şimdiden. Hemen her rengin kullanıldığı sade-ce zep modellerinde, ışıltılı ve göz alıcı renkler ön plana çıkıyor. Kendine has tasarımı ile farklılık yaratmaya çalışan marka, şimdiden ortaya çıkardığı işler ile bunu yakalamış diyebiliriz. 1986 doğumlu olan Zeynep Paker sade-ce zep markasını, orjinal tasarımları ile kısa zaman da bir yerlere getirecek gibi duruyor. Modeller arasında tesettür elbiseler oldukça dikkat çekici. Ürünler arasında ağır ve spor görünümlü bir çok tesettür elbise modeli bulmak mümkün. Zeynep hanıma çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Sizler için Sade-ce Zep modellerini bir araya getirdik ve paylaşıyoruz. Beğeneceğiniz ve satın almak isteyeceğiniz modeller mutlaka olacaktır.

Tesettür Elbise

Tesettür Elbise > Sade'ce Zep Tesettür Giyim Modelleri


Zeynep Paker tarafından hayata geçirilen Sade-ce Zep markası butik alanda tesettür giyim modelleri tasarlamakta. Marka hayata geçeli çok olmasa da facebook sayfası şimdiden beş bin beğeniyi devirmiş durumda. Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.