tesettür giyim

Tesettür Elbise ▶ Sade'ce Zep Tesettür Giyim Modelleri

Sade'ce Zep Tesettür Giyim Modelleri
Zeynep Paker tarafından hayata geçirilen Sade-ce Zep markası butik alanda tesettür giyim modelleri tasarlamakta. Marka hayata geçeli çok olmasa da facebook sayfası şimdiden beş bin beğeniyi devirmiş durumda.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Profesyonel fotoğraf çekimleri ile modellerini beğeniye sunan sade-ce zep, tesettür giyim konusunda oldukça başarılı ürünlere sahip. Genç çizgide, enerjik tasarımlı tesettür modelleri ortaya çıkmış bile şimdiden. Hemen her rengin kullanıldığı sade-ce zep modellerinde, ışıltılı ve göz alıcı renkler ön plana çıkıyor. Kendine has tasarımı ile farklılık yaratmaya çalışan marka, şimdiden ortaya çıkardığı işler ile bunu yakalamış diyebiliriz. 1986 doğumlu olan Zeynep Paker sade-ce zep markasını, orjinal tasarımları ile kısa zaman da bir yerlere getirecek gibi duruyor. Modeller arasında tesettür elbiseler oldukça dikkat çekici. Ürünler arasında ağır ve spor görünümlü bir çok tesettür elbise modeli bulmak mümkün. Zeynep hanıma çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Sizler için Sade-ce Zep modellerini bir araya getirdik ve paylaşıyoruz. Beğeneceğiniz ve satın almak isteyeceğiniz modeller mutlaka olacaktır.

Tesettür Elbise

Tesettür Elbise > Sade'ce Zep Tesettür Giyim Modelleri

Tesettürlü hanımefendilerin en fazla aradığı ve bulmakta zorlandığı kıyafet şüphesiz elbiseler. Özel günlerde, düğünlerde, nişanlarda ve davetlerde güzel görünmek ve günübirlik hayatta şık olmak için tesettür elbise olmazsa olmazlarımız arasında... Onlarca hazır giyim firması tesettür elbise modelleri üretiyor ve bizlere sunuyor. Ancak biz bayanlar tabi ki seçmekte zorlanıyoruz.  İçinde bulunduğumuz mevsimin elbise seçimlerimizdeki etkisi şüphesiz büyük.

Özellikle bahar ve yaz aylarında artan nişan ve düğün merasimleri, elbise arayışımızı tetikliyor desek yanlış olmaz. Kış ayları genelde evde geçtiğinden ve az aktivite olduğundan elbise arayışımız da doğal olarak azalıyor. Tesettür elbise arayışında olan ama hayalindeki elbise modelini bir türlü canlandıramayan hanımefendilere fikir vermek amacıyla hazırladığımız koleksiyonlarda onlarca tesettür giyim markasının elbiseleri sizleri bekliyor! Hoşunuza gidecek ve ilginizi çekecek tesettür elbise modelleri mutlaka olacaktır.

Elbise modelleri
 hem günlük hem de özel günlerde giymek için pratik ve şık çözümler sunmaktadır. Sade elbiseler ile birkaç küçük aksesuar desteği hem farklı bir hava katabilir hem de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Detaylı ve farklı tasarım elbiseler ile birkaç tamamlayıcı unsuru birleştirerek pratik yolla şık olabilirsiniz. Tesettür elbise markaları kullandıkları yenilikçi detaylar ile sizlere farklı bir bakış açısı kazandıracak!

2016 Tesettür elbise modellerinde birçok giyim markasını barındıran TESETTUR.GEN.TR yeni koleksiyonları sizler için derledi. Elbise koleksiyonlarında farklı renk ve detayları ile oluşan yeni modellere yer veren tesettür markaları, günlük yaşamda kullanılacak modellere öncelik veriyorlar. Bu seçkin elbise modellerini özel günlerinizde de yapacağınız kombinlerle kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Zeynep Paker tarafından hayata geçirilen Sade-ce Zep markası butik alanda tesettür giyim modelleri tasarlamakta. Marka hayata geçeli çok olmasa da facebook sayfası şimdiden beş bin beğeniyi devirmiş durumda. Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.