tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ Sarmina 2013 Pardesü Kap Modelleri

Sarmina 2013 Pardesü Kap Modelleri
Yeni adıyla SRM Moda yani Sarmina; tesettür giyimde biraz daha klasik tasarımları ile dikkat çekiyor.

Günlük giyimde şıklık yaşamak isteyen hanımlar için ideal modelleri bulunan yeni adıyla SRM Moda, pardesülerde yakalar ve etek uçları işlemeleri ve kesimleri ile beğenimizi kazanıyor.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!

Sarmina tesettür giyimde biraz daha klasik tasarımları ile dikkat çekiyor. Günlük giyimde şıklık yaşamak isteyen hanımlar için ideal modeller var diyebilirim. Pardesülerde yakalar ve etek uçları işlemeleri ve kesimleri ile beğenimizi kazanıyor.

Rahatlığı da ön plana alan hanımlar için şal ile kolaylıkla kombinlenebilen bu pardesü ve kap modelleri size farklı bir ışık sunuyor. Özellikle de dördüncü fotoğraftaki krem kap modelinin bir benzerini başka bir markada rastlamadığımızı söyleyebiliriz.

Tesettür giyiminde yola koyulduğu günden beri taklit eden değil, taklit edilen bir marka olma stratejisini benimseyerek bugün ve yarın sektöründe öncü bir firma olma durumunu muhafaza etmeye çalışan Sarmina, bu hedef doğrultusunda tüketicilerine gerek yeni markalar oluşturarak gerekse mevcut markası ile beklentilerinin ötesinde kaliteli ve özgün ürünler ulaştırmaya devam ederken yalnızca Türkiye'de değil, dünya tekstil arenasında söz sahibi bir konuma ulaştırmayı hedefliyor. 

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > Sarmina 2013 Pardesü Kap Modelleri


Yeni adıyla SRM Moda yani Sarmina; tesettür giyimde biraz daha klasik tasarımları ile dikkat çekiyor. Günlük giyimde şıklık yaşamak isteyen hanımlar için ideal modelleri bulunan yeni adıyla SRM Moda, pardesülerde yakalar ve etek uçları işlemeleri ve kesimleri ile beğenimizi kazanıyor. Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.