tesettür giyim

Eşarp Modelleri ▶ BonaSera 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

BonaSera 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
BonaSera Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu tesettur.gen.tr'de. Seçkin eşarp markalarından Bona Sera 2013 Eşarp modellerinde yeni baharın göz kamaştırıcı renklerinin ahengini bulacaksınız...

Diğer Bona Sera Eşarp modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!

Eşarp sektörünün ekol haline gelmiş markalardan birisi de Bona Sera... Zamanla en seçkin ipek eşarpların üreticisi haline gelen BonaSera Eşarp fiyatlarıyla da en çok tercih edilen markalar arasındaki yerini korumaktadır.
 
Eşarp ile modayı bir arada sunan ve her yaştaki bayanlara uygun desen ve renk çeşitleri bulunan Bona Sera Eşarp markası siz ve sevdikleriniz için 2013 eşarp modelleri ile karşınızda! İpek eşarp kullanan bayanların ilk dokunuştan itibaren vazgeçemedikleri modelleri bulacağınız yeni koleksiyon çok yakında sitemizde...


Yüksek kaliteli eşarp ve şal modellerini bulacağınız Bona Sera eşarp koleksiyonları için yukarda sadece özet olarak modellere yer verilmiştir. Daha fazlası için yapmanız gereken size en yakın Bona Sera satış mağazasına uğrayarak dokunarak ve kaliteyi yaşayarak en özel çeşitleri en özel fiyatlarla bulacaksınız. Türkiye, italyan ve fransız moda stüdyoları en özel desenleri Sadece Bona Sera için hazırladığını biliyor muydunuz! Özel colorist (Renk seçici) sanatkarlarla çalışan marka her yeni sezonda en yeni modeller ve desenlerle karşınıza çıkmaktadır.


Bona Sera Üretim Tesisleri


Bursa organize sanayi bölgesinde bulunan üretim tesisi ile Türkiye'nin en gelişmiş Dünya standartlarında eşarp ve şal üretim tesisini kurmuştur. En kaliteli kumaşların yine Bursa'da bulunan 12.000 m2 kapalı dokuma tesisinde sizlerin kullanımına sunulan en özel kumaş haline gelmektedir. Siz ve sevdiklerinizin kolayca sahip olabilmesi için Türkiye ve Dünya genelinde satışı yapılan ender markalar arasında yer almaktadır.

Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri > BonaSera 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bu bölümde tüm eşarp markalarının en güncel koleksiyonlarını bulabilirsiniz.
 
Aker, Armine, Arancia, Ugoza, Cacharel, Sarar, Karaca, Tekbir, Kayra, Pierre Cardin, Sura ve daha birçok kaliteli markalarla eşarpta şıklığın ve zerafetin tesettürlü bayanlara sunulduğu bu bölümde en yeni koleksiyonları inceleyebilirsiniz.

2016 Eşarp modellerinin yeni sezona yansıyan renkleri ve desenleri ile kıyafetlerinize uygun kombinler oluşturabilir, kendi tesettür giyim tarzınızı yakalayabilirsiniz.

Sizler için yayınladığımız Eşarp, Şal,  İpek Eşarp, Etol, Bone ve İpek Şal modellerine  en uygun fiyatlarla sahip olabilmeniz için SATIN AL linkleri ile sizleri en uygun ON LINE alışveriş sitelerine yönlendiriyoruz.

Eşarp bağlama, kolay gibi görünse de hiç de öyle olmayan bir olaydır. Eşarp bağlamak el becerisi ister. Özellikle çeşit çeşit eşarp bağlama modellerinin ortaya çıkmasıyla birlikte eşarp bağlamak giderek karmaşık bir hal almaktadır. Eşarptan öte, eşarp bağlama modelleri estetikliği arttıran bir unsurdur. Dünyanın en güzel eşarbını bile taksanız, eğer eşarp bağlama modeliniz düzgün değilse estetik açıdan başarısız bir görüntü oluşturacaktır.
 
Eşarp bağlama modelleri yaşa ve eşarba göre değişim göstermektedir. Bunların dışında eşarp bağlarken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de hangi eşarp bağlama modelinin hangi kıyafet ile kullanılabileceğidir. Eğer eşarbınızı güzel bir model ile bağladıysanız fakat kıyafetinize uygun değilse, o eşarp bağlama modeliniz hiçbir estetik katkı sağlamayacaktır.

Eşarp bağlama modelleri

Gençlerde ve çocuklarda birkaç eşarp bağlama modeli   hariç tüm modeller estetik bir görüntü sağlar. Yaşlıların bağladığı tarzda, aşağıdan ve iki ucu sarkacak şekilde bir eşarp bağlama modeli ile eşarbınızı bağlarsanız, bu size istisnalar harici yakışmayacaktır, yaşlı ve estetikten uzak bir görünüş katacaktır. Ancak, özellikle genç kızlarda, eşarbın uçarı boyun içerisinde kalacak şekilde, sıkı biçimde bağlanması inanılmaz bir estetik ve güzellik katmaktadır. Genç kızlar ve çocuklar eşarbın iki ucunu aşağıya doğru sarkıtarak bağlamaktan uzak durmalılar.

Orta yaşlı kadınların da eşarbın iki ucunu aşağıya doğru sarkıtarak bağlaması estetik görüntü oluşturmayacaktır. Bunun dışında, orta yaşlı kadınları istediği her türden eşarp bağlama modelini uygulaması uygundur, kendine baktığında yakıştırıyorsa kullanabilir ve estetik bir görüntü elde edebilir.

Özellikle beyaz, kırmızı ve siyah tonlarda eşarplar ile eşarp bağlama modellerinin uygulanması inanılmaz biçimde, çok daha fazla estetik katacak ve göze hoş görünecektir.
Bunların dışında, her bayan aynaya baktığında gördüğü hoşuna gidiyorsa, beğeniyorsa ve kendi zevklerine uyuyorsa, o eşarp bağlama modelini kullanmakta hiç çekinmemeli. İnsan kendisine yakışanı en iyi bilendir.

Eşarp ve Şal Modellerinde Yenilikler

Eşarp ve şal modellerinin sıklıkla yenilendiği, desenlerin farklılaştığı bu dönemde, farklı ve çeşitli modelleri TESETTUR.GEN.TR'den takip etmek sizlere birçok açıdan pratik çözümler sunmaktadır.

Öncelikle eşarp ve şal seçimleri hem günlük kullanım hem de özel zamanlar için önemlidir. Şık, sade ve modern bir kullanım için paşmina şallar bizlere rahat bir kullanım sunarken, renk skalası açısından birçok kıyafet ile uyumu kolayca yakalayabilir. Paşmina şallar, abiye elbise ve kıyafet modelleriyle de kombinlenebilirken, günlük ve sportif kullanımlar için de uygundur. Desenli şallar arasında yer alan leopar desenli şallar, farklı renk uyumlarını yakalayarak kıyafet kombinlerinde kullanım açısında pratik çözümler üretmiştir.

TESETTUR.GEN.TR ile hem pratik hem de akılcı EŞARP seçimleri yaparken, istediğiniz ürünlerin desenlerini de ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.
BonaSera Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu tesettur.gen.tr'de. Seçkin eşarp markalarından Bona Sera 2013 Eşarp modellerinde yeni baharın göz kamaştırıcı renklerinin ahengini bulacaksınız... Diğer Bona Sera Eşarp modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.