tesettür giyim

Eşarp Modelleri ▶ BonaSera 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

BonaSera 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
BonaSera Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu tesettur.gen.tr'de. Seçkin eşarp markalarından Bona Sera 2013 Eşarp modellerinde yeni baharın göz kamaştırıcı renklerinin ahengini bulacaksınız...

Diğer Bona Sera Eşarp modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!

Eşarp sektörünün ekol haline gelmiş markalardan birisi de Bona Sera... Zamanla en seçkin ipek eşarpların üreticisi haline gelen BonaSera Eşarp fiyatlarıyla da en çok tercih edilen markalar arasındaki yerini korumaktadır.
 
Eşarp ile modayı bir arada sunan ve her yaştaki bayanlara uygun desen ve renk çeşitleri bulunan Bona Sera Eşarp markası siz ve sevdikleriniz için 2013 eşarp modelleri ile karşınızda! İpek eşarp kullanan bayanların ilk dokunuştan itibaren vazgeçemedikleri modelleri bulacağınız yeni koleksiyon çok yakında sitemizde...


Yüksek kaliteli eşarp ve şal modellerini bulacağınız Bona Sera eşarp koleksiyonları için yukarda sadece özet olarak modellere yer verilmiştir. Daha fazlası için yapmanız gereken size en yakın Bona Sera satış mağazasına uğrayarak dokunarak ve kaliteyi yaşayarak en özel çeşitleri en özel fiyatlarla bulacaksınız. Türkiye, italyan ve fransız moda stüdyoları en özel desenleri Sadece Bona Sera için hazırladığını biliyor muydunuz! Özel colorist (Renk seçici) sanatkarlarla çalışan marka her yeni sezonda en yeni modeller ve desenlerle karşınıza çıkmaktadır.


Bona Sera Üretim Tesisleri


Bursa organize sanayi bölgesinde bulunan üretim tesisi ile Türkiye'nin en gelişmiş Dünya standartlarında eşarp ve şal üretim tesisini kurmuştur. En kaliteli kumaşların yine Bursa'da bulunan 12.000 m2 kapalı dokuma tesisinde sizlerin kullanımına sunulan en özel kumaş haline gelmektedir. Siz ve sevdiklerinizin kolayca sahip olabilmesi için Türkiye ve Dünya genelinde satışı yapılan ender markalar arasında yer almaktadır.

Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri > BonaSera 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu


BonaSera Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu tesettur.gen.tr'de. Seçkin eşarp markalarından Bona Sera 2013 Eşarp modellerinde yeni baharın göz kamaştırıcı renklerinin ahengini bulacaksınız... Diğer Bona Sera Eşarp modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.