tesettür giyim

Eşarp Modelleri ▶ Sarar Eşarp 2013 İlkbahar Yaz

Sarar Eşarp 2013 İlkbahar Yaz
Doğanın en canlı renkleriyle oluşturduğumuz ve yepyeni bir mevsimde de şıklığınızın vazgeçilmezi olacak Sarar Eşarp 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu keşfetmeye davet ediyoruz.

Diğer Sarar Eşarp modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!

Eşarp markaları ilkbahar ve yaz ayları yaklaştıkça koleksiyonlarını ortaya çıkarmaya başladılar. Sonbahar ve kış aylarının o pastel renklerinden ziyade daha canlı ve enerjik desenler bulunan eşarplar sunulmaktadır. İşte bu markalardan olan Sarar'da İlkbahar ve Yaz koleksiyonunu 2013 Sarar eşarp modellerini adı altında tesettürlü bayanlarımızın hizmetine sundu.

2013 Sarar eşarp modellerinde desensiz eşarplar oldukça azdır. Genelde desenler kullanılmıştır. Eşarbın tamamına yayılmış desenler olduğu gibi ortasında ve kenar kısımlarında desenler kullanılmıştır. Hemen hemen eşarplarda her renk kullanılmış tır. Yani tesettürlü bayanlarımız her kıyafetleri için uygun 2013 Sarar eşarplardan bulabilirler.

Yüzyıllardır ihtişamın ve zarafetin sembolü olan ipek, Sarar Eşarp'ta modern çizgileri ile yeniden yorumlanıyor. 'Her mevsim yeni bir yolculuktur.' Temasına sahip çıkan Sarar, %100 ipek kumaşları ve özgün desenleri bir araya getirdiği Sarar 2013 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu ile Sarar kadınını bu şık yolculukta yalnız bırakmıyor. 

Koleksiyonunu hazırlarken her yöreye uygun tasarımlar seçen Sarar, özellikle oluşturduğu varaklı serisi ile daha çok Anadolu'daki düğün ve yöresel günlerde kullanılmaktadır. 
Seçtiği tasarımlara renk vermek ve bu tasarımların tüketici tarafından beğenilmesi ve ısrarla istenilmesi mutluluk verici olduğunu söyleyen Sarar Eşarp'ın yöneticileri özellikle genç bayanların bu eşarplar ile daha şık olacağını vurguluyor

Yaz sezonunda özellikle canlı renkleri kullanan Sarar Eşarp, Saks, Yeşil, Somon ve bayanların vazgeçilmezi Siyah-Beyaz, Laci-Beyaz uyumunu desenlerinde kullanmış.

Eşarp markaları ilkbahar ve yaz ayları yaklaştıkça koleksiyonlarını ortaya çıkarmaya başladılar. Sonbahar ve kış aylarının o pastel renklerinden ziyade daha canlı ve enerjik desenler bulunan eşarplar sunulmaktadır. İşte bu markalardan olan Sarar’da İlkbahar ve Yaz koleksiyonunu 2013 Sarar eşarp modellerini adı altında tesettürlü bayanlarımızın hizmetine sundu.

2013 Sarar eşarp modellerinde desensiz eşarplar oldukça azdır. Genelde desenler kullanılmıştır. Eşarbın tamamına yayılmış desenler olduğu gibi ortasında ve kenar kısımlarında desenler kullanılmıştır. Hemen hemen eşarplarda her renk kullanılmış tır. Yani tesettürlü bayanlarımız her kıyafetleri için uygun 2013 Sarar eşarplardan bulabilirler. Aynı desenin birden fazla yapılmış renklerle eşarpları vardır. Hepsi birbirinden özel ve seçmekte zorlanacağınız modellerden yapılmıştır. Sizlere bazı modellere sunmak için araştırırken dahi seçmekte zorlandık...

Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri > Sarar Eşarp 2013 İlkbahar Yaz

Bu bölümde tüm eşarp markalarının en güncel koleksiyonlarını bulabilirsiniz.
 
Aker, Armine, Arancia, Ugoza, Cacharel, Sarar, Karaca, Tekbir, Kayra, Pierre Cardin, Sura ve daha birçok kaliteli markalarla eşarpta şıklığın ve zerafetin tesettürlü bayanlara sunulduğu bu bölümde en yeni koleksiyonları inceleyebilirsiniz.

2016 Eşarp modellerinin yeni sezona yansıyan renkleri ve desenleri ile kıyafetlerinize uygun kombinler oluşturabilir, kendi tesettür giyim tarzınızı yakalayabilirsiniz.

Sizler için yayınladığımız Eşarp, Şal,  İpek Eşarp, Etol, Bone ve İpek Şal modellerine  en uygun fiyatlarla sahip olabilmeniz için SATIN AL linkleri ile sizleri en uygun ON LINE alışveriş sitelerine yönlendiriyoruz.

Eşarp bağlama, kolay gibi görünse de hiç de öyle olmayan bir olaydır. Eşarp bağlamak el becerisi ister. Özellikle çeşit çeşit eşarp bağlama modellerinin ortaya çıkmasıyla birlikte eşarp bağlamak giderek karmaşık bir hal almaktadır. Eşarptan öte, eşarp bağlama modelleri estetikliği arttıran bir unsurdur. Dünyanın en güzel eşarbını bile taksanız, eğer eşarp bağlama modeliniz düzgün değilse estetik açıdan başarısız bir görüntü oluşturacaktır.
 
Eşarp bağlama modelleri yaşa ve eşarba göre değişim göstermektedir. Bunların dışında eşarp bağlarken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de hangi eşarp bağlama modelinin hangi kıyafet ile kullanılabileceğidir. Eğer eşarbınızı güzel bir model ile bağladıysanız fakat kıyafetinize uygun değilse, o eşarp bağlama modeliniz hiçbir estetik katkı sağlamayacaktır.

Eşarp bağlama modelleri

Gençlerde ve çocuklarda birkaç eşarp bağlama modeli   hariç tüm modeller estetik bir görüntü sağlar. Yaşlıların bağladığı tarzda, aşağıdan ve iki ucu sarkacak şekilde bir eşarp bağlama modeli ile eşarbınızı bağlarsanız, bu size istisnalar harici yakışmayacaktır, yaşlı ve estetikten uzak bir görünüş katacaktır. Ancak, özellikle genç kızlarda, eşarbın uçarı boyun içerisinde kalacak şekilde, sıkı biçimde bağlanması inanılmaz bir estetik ve güzellik katmaktadır. Genç kızlar ve çocuklar eşarbın iki ucunu aşağıya doğru sarkıtarak bağlamaktan uzak durmalılar.

Orta yaşlı kadınların da eşarbın iki ucunu aşağıya doğru sarkıtarak bağlaması estetik görüntü oluşturmayacaktır. Bunun dışında, orta yaşlı kadınları istediği her türden eşarp bağlama modelini uygulaması uygundur, kendine baktığında yakıştırıyorsa kullanabilir ve estetik bir görüntü elde edebilir.

Özellikle beyaz, kırmızı ve siyah tonlarda eşarplar ile eşarp bağlama modellerinin uygulanması inanılmaz biçimde, çok daha fazla estetik katacak ve göze hoş görünecektir.
Bunların dışında, her bayan aynaya baktığında gördüğü hoşuna gidiyorsa, beğeniyorsa ve kendi zevklerine uyuyorsa, o eşarp bağlama modelini kullanmakta hiç çekinmemeli. İnsan kendisine yakışanı en iyi bilendir.

Eşarp ve Şal Modellerinde Yenilikler

Eşarp ve şal modellerinin sıklıkla yenilendiği, desenlerin farklılaştığı bu dönemde, farklı ve çeşitli modelleri TESETTUR.GEN.TR'den takip etmek sizlere birçok açıdan pratik çözümler sunmaktadır.

Öncelikle eşarp ve şal seçimleri hem günlük kullanım hem de özel zamanlar için önemlidir. Şık, sade ve modern bir kullanım için paşmina şallar bizlere rahat bir kullanım sunarken, renk skalası açısından birçok kıyafet ile uyumu kolayca yakalayabilir. Paşmina şallar, abiye elbise ve kıyafet modelleriyle de kombinlenebilirken, günlük ve sportif kullanımlar için de uygundur. Desenli şallar arasında yer alan leopar desenli şallar, farklı renk uyumlarını yakalayarak kıyafet kombinlerinde kullanım açısında pratik çözümler üretmiştir.

TESETTUR.GEN.TR ile hem pratik hem de akılcı EŞARP seçimleri yaparken, istediğiniz ürünlerin desenlerini de ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.
Doğanın en canlı renkleriyle oluşturduğumuz ve yepyeni bir mevsimde de şıklığınızın vazgeçilmezi olacak Sarar Eşarp 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu keşfetmeye davet ediyoruz. Diğer Sarar Eşarp modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.