tesettür giyim

Eşarp Modelleri ▶ Sarar Eşarp 2013 İlkbahar Yaz

Sarar Eşarp 2013 İlkbahar Yaz
Doğanın en canlı renkleriyle oluşturduğumuz ve yepyeni bir mevsimde de şıklığınızın vazgeçilmezi olacak Sarar Eşarp 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu keşfetmeye davet ediyoruz.

Diğer Sarar Eşarp modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!

Eşarp markaları ilkbahar ve yaz ayları yaklaştıkça koleksiyonlarını ortaya çıkarmaya başladılar. Sonbahar ve kış aylarının o pastel renklerinden ziyade daha canlı ve enerjik desenler bulunan eşarplar sunulmaktadır. İşte bu markalardan olan Sarar'da İlkbahar ve Yaz koleksiyonunu 2013 Sarar eşarp modellerini adı altında tesettürlü bayanlarımızın hizmetine sundu.

2013 Sarar eşarp modellerinde desensiz eşarplar oldukça azdır. Genelde desenler kullanılmıştır. Eşarbın tamamına yayılmış desenler olduğu gibi ortasında ve kenar kısımlarında desenler kullanılmıştır. Hemen hemen eşarplarda her renk kullanılmış tır. Yani tesettürlü bayanlarımız her kıyafetleri için uygun 2013 Sarar eşarplardan bulabilirler.

Yüzyıllardır ihtişamın ve zarafetin sembolü olan ipek, Sarar Eşarp'ta modern çizgileri ile yeniden yorumlanıyor. 'Her mevsim yeni bir yolculuktur.' Temasına sahip çıkan Sarar, %100 ipek kumaşları ve özgün desenleri bir araya getirdiği Sarar 2013 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu ile Sarar kadınını bu şık yolculukta yalnız bırakmıyor. 

Koleksiyonunu hazırlarken her yöreye uygun tasarımlar seçen Sarar, özellikle oluşturduğu varaklı serisi ile daha çok Anadolu'daki düğün ve yöresel günlerde kullanılmaktadır. 
Seçtiği tasarımlara renk vermek ve bu tasarımların tüketici tarafından beğenilmesi ve ısrarla istenilmesi mutluluk verici olduğunu söyleyen Sarar Eşarp'ın yöneticileri özellikle genç bayanların bu eşarplar ile daha şık olacağını vurguluyor

Yaz sezonunda özellikle canlı renkleri kullanan Sarar Eşarp, Saks, Yeşil, Somon ve bayanların vazgeçilmezi Siyah-Beyaz, Laci-Beyaz uyumunu desenlerinde kullanmış.

Eşarp markaları ilkbahar ve yaz ayları yaklaştıkça koleksiyonlarını ortaya çıkarmaya başladılar. Sonbahar ve kış aylarının o pastel renklerinden ziyade daha canlı ve enerjik desenler bulunan eşarplar sunulmaktadır. İşte bu markalardan olan Sarar’da İlkbahar ve Yaz koleksiyonunu 2013 Sarar eşarp modellerini adı altında tesettürlü bayanlarımızın hizmetine sundu.

2013 Sarar eşarp modellerinde desensiz eşarplar oldukça azdır. Genelde desenler kullanılmıştır. Eşarbın tamamına yayılmış desenler olduğu gibi ortasında ve kenar kısımlarında desenler kullanılmıştır. Hemen hemen eşarplarda her renk kullanılmış tır. Yani tesettürlü bayanlarımız her kıyafetleri için uygun 2013 Sarar eşarplardan bulabilirler. Aynı desenin birden fazla yapılmış renklerle eşarpları vardır. Hepsi birbirinden özel ve seçmekte zorlanacağınız modellerden yapılmıştır. Sizlere bazı modellere sunmak için araştırırken dahi seçmekte zorlandık...

Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri > Sarar Eşarp 2013 İlkbahar Yaz


Doğanın en canlı renkleriyle oluşturduğumuz ve yepyeni bir mevsimde de şıklığınızın vazgeçilmezi olacak Sarar Eşarp 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu keşfetmeye davet ediyoruz. Diğer Sarar Eşarp modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.