tesettür giyim

Eşarp Modelleri ▶ Armine Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Armine Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Armine Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Modelleri www.tesettur.gen.tr’de. "Güneşi Beklerken" sloganıyla görücüye çıkan yeni Armine Eşarp koleksiyonu tek kelimeyle şahane. Muhteşem motifleri, cıvıl cıvıl desenleri ve pastelin en güzel renkleriyle boyayan Armine Eşarp tasarımcılarını bir kez daha kutluyoruz.

Diğer Armine Eşarp modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!
"Güneş, sıcaklığıyla ısıtan, içimize huzur ve mutluluk aşılayan, göz kamaştıran ışığıyla güzellikleri görmemize olanak veren ve en güzel renkleri ayırt etmemizi sağlayan olağanüstü varlık. Tıpkı Armine’ nin ’’Waiting for the Sun’’ yani ’’Güneşi beklerken’’ kreasyonunun güzelliklerini görme fırsatı vermesi gibi."

Armine
her sezon giyinmeye, eşarp modasına güzellik katmaya devam ediyor. Çanta modelleri ayrıca takdire şayan. Armine çanta modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Rengarenk eşarpları sever misiniz? Cevabınız evet ise Armine Eşarplar tam size hitap ediyor. Renkli modelleri sevmeyenlerin de fikrini değiştireceği kanaatindeyiz. Mavi, Yeşil, Kırmızı, Sarı ve diğer renkleri de muhteşem bir şekilde harmanlayan Armine Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, leopar desenli eşarp ve şal modelleri ile de iddialı...


Armine ▶ Marka Sayfası Armine

Armine ▶ Tüm Koleksiyonlar

Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri > Armine Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu


Armine Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Modelleri www.tesettur.gen.tr’de. "Güneşi Beklerken" sloganıyla görücüye çıkan yeni Armine Eşarp koleksiyonu tek kelimeyle şahane. Muhteşem motifleri, cıvıl cıvıl desenleri ve pastelin en güzel renkleriyle boyayan Armine Eşarp tasarımcılarını bir kez daha kutluyoruz. Diğer Armine Eşarp modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.