tesettür giyim

Tesettür Kombin ▶ Kayra 2013 Tesettür Giyim Kombinleri

Kayra 2013 Tesettür Giyim Kombinleri
Kıyafet bir bütündür. Özellikle tesettür giyim kombin ederken elbiseden, ayakkabıya, başörtüsünden şala kadar özenle seçim yapılmalıdır. Çanta, gözlük, saat, yüzük ve broşlara kadar bütün aksesuar kıyafetimizi tamamlar.

Bazen aynı ton renkleri, bazen de zıt tonları tercih ederiz. Sizin için aynı tonları kombinlediğimiz ürünlerden, kolları ekoseli deri kemerli pardösümüzün yanında şık bir saat, deri bir çanta ve ayakkabı öneriyoruz. Pardösüyü tamamlayan kahverengi ipek şal da, bu kıyafetin vazgeçilmez bir zarafetidir.
Tesettür giyimli stil sahibi hanımlar, birçok kombin seçenekleri içinde kendi tarzını oluşturur. Sizler için kombinlediğimiz bu ürünümüzde metalik düğmeler ve fermuarlı cepler dikkat çekerken, yaka ve beldeki detaylar da özenle tasarlanmıştır. Fantastik deri kahverengi bir kemer topuklu bir botla eşleşirken; yeşil deri bir çanta ve şık aksesuarlarla sizler de kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. 

Peki siz pardösüde hangi renklerin kombinlenmesini seversiniz?
 
 
Gece kıyafetlerinde pudra ve vişne, sezonun favorilerinden. Sizin tercihiniz hangisi?
 
 
Haftasonları kendimize ayırdığımız zamandır.
Rahat olmak ister, rahat kıyafetleri tercih ederiz. Kot üzeri ceketler ise bizim öncelikli tercihimizdir.
Sizlerin haftasonu gezilerinizdeki, kombin tercihleriniz nelerdir?
 
 
Toprak tonları ve hayvan desenleri bu kışın vazgeçilmezlerinden, hala gardolabınızda eksikse tamamlamak için sitemizi edebilirsiniz.
 
Kış kendisini hissettirmekte.. İşte; ihtiyacınıza göre kışlık bir pardösü.. Üniformatik harika bir tasarım.. İnce işçilik ve büyük bir emek..
Kayra'nın zarafetiyle bütünleşen ipek bir şal, taşlı, gümüş, otantik bir bilezik.. Deri çanta ve ayakkabılarla şık bir kombin. Siz de kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.
 
 
 
Tesettürlü hanımefendilerin vazgeçemeyeceği özel bir kıyafet... İncelik ve zarafet..!
 
 
Her zaman bizi iyi yansıtan kıyafetleri tercih ederiz. Bahara yaklaştığımız şu günlerde, zevkinize uygun Trenchcoat’ları tercih etmenin tam zamanı..
Kayra Trenchcoat modelimiz yakasıyla, deri detayıyla, düğmeleriyle ve pileli etek ucu ile duyguların bestelenmiş halini yansıtmaktadır. Şimdi %50 indirimle alabilirsiniz.
 
 
 
 
Özel günleriniz için; Kayra Dersaadet koleksiyonumuzda birbirinden güzel ve şık takımlarla kendinizi farklı hissedeceksiniz. 
 
Hanımların, serin havalarda öncelikle tercih ettikleri, Trenchcoat modellerimiz Kayra Dersaadet koleksiyonumuzda!.. Birbirinden şık renk ve model seçenekleriyle kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Tesettür Kombin

Tesettür Kombin > Kayra 2013 Tesettür Giyim Kombinleri


Kıyafet bir bütündür. Özellikle tesettür giyim kombin ederken elbiseden, ayakkabıya, başörtüsünden şala kadar özenle seçim yapılmalıdır. Çanta, gözlük, saat, yüzük ve broşlara kadar bütün aksesuar kıyafetimizi tamamlar. Bazen aynı ton renkleri, bazen de zıt tonları tercih ederiz. Sizin için aynı tonları kombinlediğimiz ürünlerden, kolları ekoseli deri kemerli pardösümüzün yanında şık bir saat, deri bir çanta ve ayakkabı öneriyoruz. Pardösüyü tamamlayan kahverengi ipek şal da, bu kıyafetin vazgeçilmez bir zarafetidir.


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.