tesettür giyim

Tesettür Kombin ▶ Kayra 2013 Tesettür Giyim Kombinleri

Kayra 2013 Tesettür Giyim Kombinleri
Kıyafet bir bütündür. Özellikle tesettür giyim kombin ederken elbiseden, ayakkabıya, başörtüsünden şala kadar özenle seçim yapılmalıdır. Çanta, gözlük, saat, yüzük ve broşlara kadar bütün aksesuar kıyafetimizi tamamlar.

Bazen aynı ton renkleri, bazen de zıt tonları tercih ederiz. Sizin için aynı tonları kombinlediğimiz ürünlerden, kolları ekoseli deri kemerli pardösümüzün yanında şık bir saat, deri bir çanta ve ayakkabı öneriyoruz. Pardösüyü tamamlayan kahverengi ipek şal da, bu kıyafetin vazgeçilmez bir zarafetidir.
Tesettür giyimli stil sahibi hanımlar, birçok kombin seçenekleri içinde kendi tarzını oluşturur. Sizler için kombinlediğimiz bu ürünümüzde metalik düğmeler ve fermuarlı cepler dikkat çekerken, yaka ve beldeki detaylar da özenle tasarlanmıştır. Fantastik deri kahverengi bir kemer topuklu bir botla eşleşirken; yeşil deri bir çanta ve şık aksesuarlarla sizler de kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. 

Peki siz pardösüde hangi renklerin kombinlenmesini seversiniz?
 
 
Gece kıyafetlerinde pudra ve vişne, sezonun favorilerinden. Sizin tercihiniz hangisi?
 
 
Haftasonları kendimize ayırdığımız zamandır.
Rahat olmak ister, rahat kıyafetleri tercih ederiz. Kot üzeri ceketler ise bizim öncelikli tercihimizdir.
Sizlerin haftasonu gezilerinizdeki, kombin tercihleriniz nelerdir?
 
 
Toprak tonları ve hayvan desenleri bu kışın vazgeçilmezlerinden, hala gardolabınızda eksikse tamamlamak için sitemizi edebilirsiniz.
 
Kış kendisini hissettirmekte.. İşte; ihtiyacınıza göre kışlık bir pardösü.. Üniformatik harika bir tasarım.. İnce işçilik ve büyük bir emek..
Kayra'nın zarafetiyle bütünleşen ipek bir şal, taşlı, gümüş, otantik bir bilezik.. Deri çanta ve ayakkabılarla şık bir kombin. Siz de kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.
 
 
 
Tesettürlü hanımefendilerin vazgeçemeyeceği özel bir kıyafet... İncelik ve zarafet..!
 
 
Her zaman bizi iyi yansıtan kıyafetleri tercih ederiz. Bahara yaklaştığımız şu günlerde, zevkinize uygun Trenchcoat’ları tercih etmenin tam zamanı..
Kayra Trenchcoat modelimiz yakasıyla, deri detayıyla, düğmeleriyle ve pileli etek ucu ile duyguların bestelenmiş halini yansıtmaktadır. Şimdi %50 indirimle alabilirsiniz.
 
 
 
 
Özel günleriniz için; Kayra Dersaadet koleksiyonumuzda birbirinden güzel ve şık takımlarla kendinizi farklı hissedeceksiniz. 
 
Hanımların, serin havalarda öncelikle tercih ettikleri, Trenchcoat modellerimiz Kayra Dersaadet koleksiyonumuzda!.. Birbirinden şık renk ve model seçenekleriyle kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Tesettür Kombin

Tesettür Kombin > Kayra 2013 Tesettür Giyim Kombinleri

Kombin yapmak kıyafetlerde doğru uyumu sağlayabilmektir. Kombin sayesinde uygun kıyafet, ayakkabı ve çanta uyumu yapabilirsiniz. Teserttür giyimde de farklı kombinler yapmak mümkündür. Önemli olan hangi kıyafette nasıl bir tarz kullanacağınızı bilmenizdir.

Günümüzde tesettürlü bayanları da açık bayanlar kadar şıklığa önem vermektedir. Kullanılan pardesüler, ceketler, etekler, gömlek ve bluzlarla çok farklı kombinler yapabilirsiniz. Öneli olan küçük küçük uyumları yakalayabilmektir.

Tesettür giyim tercih eden bayanların şıklıklarına şıklık katabilmeleri için belli başlı oldukça ince nüanslar bulunmaktadır. Bayanlar bu konuda daha dikkatli ve özenli oldukları takdirde çok daha şık bir görünüm elde edebilme olanağına sahip olabilmektedir.

Bayanların tesettür giyim ile daha şık bir görünüm elde edebilmeleri için dikkat etmeleri gereken en temel husus elbette ki tercih ettikleri pardesü modelleri ile eşarplarının uyum sağlıyor olabilmesidir. Yani bayanların bu konuda misal olarak desenli bir pardesü modeli tercih ettikleri takdirde iri desenli bir eşarp tercih etmemeleri gerekmektedir.

Bu konuda bayanların daha dikkatli hareket etmesi ve doğru seçimler yapması gerekmektedir. Sade kıyafetlerin üstlerine daha dikkatli bir şekilde sade iri desenli eşarp modelleri tercih etmeleri, desenli bir tesettür kıyafetleri tercih ettikleri takdirde ise bayanların sade eşarplar tercih etmeleri çok daha şık bir görüntünün meydana gelmesine olanak sağlayacaktır. Bayanların oluşturacakları eşarp ve kıyafet kombinlerinin dışında ayrıca olarak da aksesuar kullanımına dikkat etmeleri gerekmektedir. Yani bayanların tercih etmiş oldukları tesettür kıyafetleri üzerine takacakları aksesuarların bir parçasını eşarba da dahil edebildiği gibi aynı zamanda da mutlak suret ile yüzük, bileklik ve kolye gibi kombinler oluşturmamaları gerekmektedir.

Bu konularda bayanlar daha dikkatli hareket ettikleri takdirde daha uygun ve şık bir görüntü elde edebilmeleri olanak dahilindedir. Bu sayede şıklıklarına şıklık katabilmeleri olanak dahilinde olacaktır.

Akşam kombinleri

Gidilecek yer bölge ve duruma göre değişmeli özellikle eğer bir organizasyonsa en ince ayrıntıya kadar düşünülmeli. Mesela o ortamdaki ışıkların nasıl olacağı sonuçta açık bir kıyafet ışığın da vurmasıyla birlikte çok farklı sahnelere yol açabilir içinizi gösterebilir. Yine bir başka durum terleme riski; bu çok kötü bir durum olacak kokuyu önlemek için yine en önemlisi nefes alan bir kıyafetin seçilmesi vs. gibi bir çok akşam kombini seçimi yapmanızı etkileyecektir. Bu konularda yeteri kadar araştırma yapmalı ve hatta gideceğiniz ortam hakkında çok bilgili olduktan sonra kombininizi hazırlamalısınız. Aksi taktirde üzülen taraf siz olacaksınız.

Siyah Elbise Kombini Modelleri

Sizler için detaylıca bir araştırma yaptık bu araştırma neticesinde görüyoruz ki aslında tercih edilen modeller arasında siyah renkler pek fazla yok yani bu renkleri kullanan insanların bir amacı var aslında.

Siyah renklerdeki kombinleri kullanan bayanlar genelde biraz balık etli diye tabi ettiğimiz kadınlar. Aslında bakmayın balık etli filan dendiğine bildiğiniz kiloludur kendileri. Yok eğer düzgün bir fiziğe sahipseniz kesinlikle bu fiziği siyah elbiseler ile kapatmayın. Çünkü siyah renk her şeyi gizler siz de o renkler içinde kaybolur gidersiniz bizden söylemesi...

Kıyafet bir bütündür. Özellikle tesettür giyim kombin ederken elbiseden, ayakkabıya, başörtüsünden şala kadar özenle seçim yapılmalıdır. Çanta, gözlük, saat, yüzük ve broşlara kadar bütün aksesuar kıyafetimizi tamamlar. Bazen aynı ton renkleri, bazen de zıt tonları tercih ederiz. Sizin için aynı tonları kombinlediğimiz ürünlerden, kolları ekoseli deri kemerli pardösümüzün yanında şık bir saat, deri bir çanta ve ayakkabı öneriyoruz. Pardösüyü tamamlayan kahverengi ipek şal da, bu kıyafetin vazgeçilmez bir zarafetidir.


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.