tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ Tekbir Giyim 2013 İlkbahar Yaz

Tekbir Giyim 2013 İlkbahar Yaz
Tekbir 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda Osmanlı döneminde değerli kumaş ve mücevherlerin satıldığı ''Bedestenlerden'' esinlendi.
Tekbir Giyim, 2013 İlkbahar Yaz modelleri Tekbir mağazalarında satışa sunuldu. Canlı renklerin hakim olduğu yeni tesettür giyim modellerinde beyazın duru etkisi ve kırmızının çarpıcılığı öp planda... Her yeni sezon koleksiyonundaki ürün sayısını artıran Tekbir Giyim, yelpazesindeki çeşitlilik ile kombin olasılıklarını çoğaltıyor. Yeni modellerin satışa sunulduğu dönemi takip eden günlerde Tekbir Eşarp ve Tekbir Çanta modelleri ile seçenekleri zenginleştirmeyi planlayan Tekbir Giyim, elbise, pardesü, abiye, ferace, tunik ve daha bir çok ürünü ile tesettur.gen.tr'de...

Diğer Tekbir Giyim modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!

KOLEKSİYON GÜNCELLENİYOR...
  
TEKBİR BEDESTEN
Tekbir Bedesten grubu; markanın klasik modellerinin yer aldığı ürünlerden oluşturulmuştur. Bedesten gurubunda dikkati çekenlerin başında; işlemeler, nakışlar ve baskılar gelmektedir. Koleksiyon, karamel tonlarından, sarıya, turuncudan yeşil ve maviye kadar geniş bir renk gamında çalışılmıştır.

TEKBİR GENÇ GRUP
Genç grup; genellikle 20-27 yaş ve 38-44 beden aralıklarındaki bayanlara hitap eden ürünleri barındırmaktadır. Nil yeşili, bebek mavisi, mercanın en uçuk tonları, yavru ağzı, yeşil, saks mavisi ve kırmızı gibi birçok rengin kullanıldığı koleksiyonda nefes alan pamuklu kumaşlar, keten ve vual, ipek şifon, dantel ve gipürler bulunmaktadır.

ÖLÇÜSÜZ GÜZELLİK
Ölçüsüz Güzellik grubu ise; hangi kiloda olursa olsun kendini iyi hissetmek isteyen 46-56 beden aralığındaki her yaştan bayana hitap etmektedir. Pudra, gülkurusu, tarçın, krem rengi gibi soft renklerin yanı sıra; mint yeşili, ekru, türkuaz ve yeşil gibi ışıltılı, toprak, kum beji ve vizon gibi sakin renklere de yer verilmiştir.

Tekbir giyim markası da sonunda 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonunu görücüye çıkardı. Birbirinden özel ürünleri olan Tekbir koleksiyonunda bayanlarımız bu yaz çok şık olacak. Hem günlük hem de özel günlerinizde kullanacağınız tesettür giyimlerin oldukça modern olduğunu görmekteyiz. Modanın farklı dizaynlarını modellerinde birleştirmiş olan Tekbir giyim bayan koleksiyonu, genelde açık renklerin hakimiyetini kullanmıştır. Mağazalarında da sizler de Tekbir giyimin değişen yüzünü kolayca fark edebileceksiniz.

Tekbir giyim İlkbahar-Yaz koleksiyonunda hem gençlere hem orta yaş bayanlarımıza en özel ürünlerin bulunmasıyla birlikte büyük beden kıyafetlerinde yer aldığını görmekteyiz. Fuşya, gül kurusu, mavi ve krem renklerin hakimiyetinin olması bu yaza renklerin damgasını vuracağını görmekteyiz.

Tanıtımlarını başarılı şekilde sürdüren Tekbir giyim pantolon-etek, ceket, tesettür takım elbiseler, gömlekler, eşarplar ve şallarıyla yaza damgasını vuracak. Fiyatlarında da her bütçeyi düşünen Tekbir giyim gelişen dünya modasına ayak uydurduğunu rahatlıkla görmekteyiz. Yeni sezon ürünleri hem ülkemizde hem de Ortadoğu ülkelerinde tesettürlü bayanlarımızın beğenisine sunuldu. 

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > Tekbir Giyim 2013 İlkbahar Yaz


Tekbir 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda Osmanlı döneminde değerli kumaş ve mücevherlerin satıldığı ''Bedestenlerden'' esinlendi. Tekbir Giyim, 2013 İlkbahar Yaz modelleri Tekbir mağazalarında satışa sunuldu. Canlı renklerin hakim olduğu yeni tesettür giyim modellerinde beyazın duru etkisi ve kırmızının çarpıcılığı öp planda... Her yeni sezon koleksiyonundaki ürün sayısını artıran Tekbir Giyim, yelpazesindeki çeşitlilik ile kombin olasılıklarını çoğaltıyor. Yeni modellerin satışa sunulduğu dönemi takip eden günlerde Tekbir Eşarp ve Tekbir Çanta modelleri ile seçenekleri zenginleştirmeyi planlayan Tekbir Giyim, elbise, pardesü, abiye, ferace, tunik ve daha bir çok ürünü ile tesettur.gen.tr'de... Diğer Tekbir Giyim modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.