tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ Zühre 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Zühre Pardesü 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu çıktı. Zühre giyim yeni sezon pardesü modelleri tanıtımında yenilenme ve değişiklikler hemen göze çarpıyor. Sezonun trend renkleri ile her yaşa uygun tesettür giyim modellerinin yer aldığı Zühre ilkbahar yaz koleksiyonuna hemen aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz, beğendiğiniz tesettür giyim modellerini Zühre mağazalarından temin edebilirsiniz.

Diğer Zühre giyim modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!

Zühre Giyim’le doğaya yolculuk yapmanın tam zamanı şimdi... Zühre, yeni sezonda toprak tonlarının sıcaklığını, tropikal çiçeklerin neşesini yaşam formlarınıza uygun tasarımları ve yüksek kalitesiyle yine sizlerle buluşturuyor. Her sezon olduğu gibi size yakışan bir anlayışın göz nuru nakışları Zühre 2013 İlkbahar Yaz pardesü ve eşarp modelleriyle bu sezon da yaptığınız her yolculukta size eşlik edecek. Zühre, hayatınızın her anında, hep yanınızda olmaya devam edecek!


Tesettür giyim
in lider firmalarından Zühre, 2013 yılının ilkbahar yaz dönemine özel olarak sunduğu koleksiyon ile karşımıza çıkarken, bu koleksiyonu siz değerli takipçilerimiz için inceledik. Gerçekten özenli bir çalışmanın neticesi olarak ortaya çıkartılan bu koleksiyon, içerisinde birbirinden değerli tasarımları barındırıyor.

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonunda da çok iddialı tasarımları her tesettürlü bayanın kolaylıkla kullanabileceği ürünlere yer veriyor. Renkler, kemer ve  düğme gibi ayrıntılar ile pardesüde farkını ortaya koyan Zühre, şimdiye dek daha çok spor kıyafetlerde kullanılan kot kumaşı yani denim klasik giyim markalarını da koleksiyonlarında yer vermeye başladı. Yaza damgasını vuracak markalardan Zühre Pardesü koleksiyonunda klasik modellerde çok uyumlu bir şekilde kullanmış. Kent hayatında ve yolculuklarda oldukça rahat bir kullanım sağlanıyor. Zühre tesettür markası aynı zamanda Zühre eşarpları ile de güzel bir koleksiyonu geçtiğimiz yıl tesettürlü hanımların beğenisine sunmuştu.

Zühre pardesü kış-sonbahar koleksiyonunu sunduktan sonra artık havaların ilkbahar ve yaz aylarına doğru yol almasıyla birlikte kıyafet ve pardesülerde de değişim zamanı geldiğinden dolayı Zühre pardesü 2013 ilkbahar-Yaz koleksiyonunu çıkardı. İlkbahar ve yaz koleksiyonu denilince genelde daha ince kumaşların kullanıldığı, tesettürlü bayanlarımızın yaz ve ilkbahar aylarında terletmeyecek türden pardesüler akla gelir. Bunun yanında renk olarak da koyu renklerin daha az, açık renklerin ise daha fazla kullanıldığını görmekteyiz.

Zühre pardesü 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda bulunan pardesüler model olarak da oldukça şık ve zengin görüntüleri olan modellerdir. Kullanılan aksesuarlar tesettürlü bayanlarımızın şıklığı için tasarlanmıştır. Her model ayrı bir güzellik taşıdığından seçimde zorlanabilirsiniz. Özellikle krem, beyaz ve açık mavi tonları oldukça dikkat çekicidir. Yine hemen hemen her modelde kemer kullanılmıştır. Bunun yanında yaka olarak hakim yaka, yuvarlak yaka ve yuvarlak gömlek yakası modelleri vardır. Üzerindeki nakışları el emeği göz nuru ile işlenmiştir. Şu an koleksiyonundan 3 modelle karşımıza çıkan Zühre pardesü modelleri gelecek günlerde devamının olacağını açıkladılar. Bu üç adet modeli sizlerle paylaşacağız. Koleksiyonunun tamamını sundukları anda sitemizde görebileceksiniz.

Zühre pardesü ilkbahar -yaz koleksiyonu 2013 modellerinde tek renk yerine çift renklerin uyumu sağlanmıştır. Spor pardesü modellerinin yanında klasik giyinmeyi seven bayanlarımız için de uygun modeller vardır. İşte sizler için hazırlayıp sunduğumuz Zühre pardesünün ilkbahar Yaz koleksiyonunun o eşsiz pardesü modelleri:


Zühre ▶ Marka Sayfası Zühre

Zühre ▶ Tüm Koleksiyonlar

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > Zühre 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu


Zühre Pardesü 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu çıktı. Zühre giyim yeni sezon pardesü modelleri tanıtımında yenilenme ve değişiklikler hemen göze çarpıyor. Sezonun trend renkleri ile her yaşa uygun tesettür giyim modellerinin yer aldığı Zühre ilkbahar yaz koleksiyonuna hemen aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz, beğendiğiniz tesettür giyim modellerini Zühre mağazalarından temin edebilirsiniz. Diğer Zühre giyim modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.