tesettür giyim

Ferace Modelleri ▶ Kırgözler 2013 Ferace Modelleri

Kırgözler 2013 Ferace Modelleri
Kırgözler 2013 Ferace Koleksiyonu ile yeni sezon ilkbahar yaz ferace modelleri tesettur.gen.tr'de... Çok beğenilen modelleri kıyafetleri ile ön plana çıkan Kırgözler Tekstil, Ferace koleksiyonunda kalite ve estetikten ödün vermemiş. Her bir modeli ince ince detayları ile tasarlanan Kırgözler Feraceler yine tesettürlü hanımefendilerin gözdesi olacak...

Diğer ferace modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!

Ferace, hanımların şıklığını tamamlamak için kullandıkları alternatif parça olmak özelliğiyle göz dolduruyor. Asil bir hava yakalama söz konusu olduğunda farklı detaylarla bezenmiş feraceler, zevk sahibi hanımların ilgi odağında yer alıyor. www.tesettur.gen.tr vitrinlerinde sergilenmeye başlanan 2013 Kırgözler Ferace koleksiyonu, işlemeler ve taşlarla zenginleştirdiği parçalarını beğeninize sunuyor.

Klasik kesimlerden sıkılan ve farklılık arayan hanımların tercih edeceğini düşündüğümüz yarasa kollu piliseli ferace giydiğiniz andan itibaren kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Özellikle davetlerde ve özel günlerde giymenizi tavsiye ettiğimiz bu şık parça, girdiğiniz her ortamda hayranlıkla izlemenizi sağlayacak.

Bilekleri ve baştan aşağı fermuarı iki taraftan da çevreleyen altın simli detaylarıyla zenginleştirilen sarı simli nakışlı ferace zarif görüntüsüyle hoş bir etki yaratıyor. Sade kesimleri ince detaylar ile bütünleştiren bu model, kendinizi leydi gibi hissetmenizi sağlayacak.

Desenlerden ve işleme detaylarından hoşlanan hanımların severek giyeceği kolları ve etek ucu nakışlı fermuarlı ferace koleksiyonun iddialı parçaları arasında yer alıyor. Ustalıklı işlenmiş nakışların işçiliği göz doldururken, fermuar detayı kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kırgözler ferace koleksiyonun en çok beğenilen parçaları arasında yer alan siyah taşlı desenli ferace yaka bölgesini çevreleyip eteklere kadar inen ve bilekleri çevreleyen siyah taş detayları ile ışıltılı bir hava yakalamak isteyenler için son derece ideal. Özel desenler oluşturularak işlenen siyah taşların yarattığı ışıltı özellikle gece katılacağınız davetlerde oluşturacağı yansımalarla dikkatleri üzerinizde toplayacak.

Ferace Modelleri

Ferace Modelleri > Kırgözler 2013 Ferace Modelleri


Kırgözler 2013 Ferace Koleksiyonu ile yeni sezon ilkbahar yaz ferace modelleri tesettur.gen.tr'de... Çok beğenilen modelleri kıyafetleri ile ön plana çıkan Kırgözler Tekstil, Ferace koleksiyonunda kalite ve estetikten ödün vermemiş. Her bir modeli ince ince detayları ile tasarlanan Kırgözler Feraceler yine tesettürlü hanımefendilerin gözdesi olacak... Diğer ferace modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.