Alexa
setrems

Ferace Modelleri ▶ Kırgözler 2013 Ferace Modelleri

Kırgözler 2013 Ferace Modelleri
 • Kırgözler 2013 Ferace Koleksiyonu ile yeni sezon ilkbahar yaz ferace modelleri tesettur.gen.tr'de... Çok beğenilen modelleri kıyafetleri ile ön plana çıkan Kırgözler Tekstil, Ferace koleksiyonunda kalite ve estetikten ödün vermemiş. Her bir modeli ince ince detayları ile tasarlanan Kırgözler Feraceler yine tesettürlü hanımefendilerin gözdesi olacak...

  Diğer ferace modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!

  Ferace, hanımların şıklığını tamamlamak için kullandıkları alternatif parça olmak özelliğiyle göz dolduruyor. Asil bir hava yakalama söz konusu olduğunda farklı detaylarla bezenmiş feraceler, zevk sahibi hanımların ilgi odağında yer alıyor. www.tesettur.gen.tr vitrinlerinde sergilenmeye başlanan 2013 Kırgözler Ferace koleksiyonu, işlemeler ve taşlarla zenginleştirdiği parçalarını beğeninize sunuyor.

  Klasik kesimlerden sıkılan ve farklılık arayan hanımların tercih edeceğini düşündüğümüz yarasa kollu piliseli ferace giydiğiniz andan itibaren kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Özellikle davetlerde ve özel günlerde giymenizi tavsiye ettiğimiz bu şık parça, girdiğiniz her ortamda hayranlıkla izlemenizi sağlayacak.

  Bilekleri ve baştan aşağı fermuarı iki taraftan da çevreleyen altın simli detaylarıyla zenginleştirilen sarı simli nakışlı ferace zarif görüntüsüyle hoş bir etki yaratıyor. Sade kesimleri ince detaylar ile bütünleştiren bu model, kendinizi leydi gibi hissetmenizi sağlayacak.

  Desenlerden ve işleme detaylarından hoşlanan hanımların severek giyeceği kolları ve etek ucu nakışlı fermuarlı ferace koleksiyonun iddialı parçaları arasında yer alıyor. Ustalıklı işlenmiş nakışların işçiliği göz doldururken, fermuar detayı kullanım kolaylığı sağlıyor.

  Kırgözler ferace koleksiyonun en çok beğenilen parçaları arasında yer alan siyah taşlı desenli ferace yaka bölgesini çevreleyip eteklere kadar inen ve bilekleri çevreleyen siyah taş detayları ile ışıltılı bir hava yakalamak isteyenler için son derece ideal. Özel desenler oluşturularak işlenen siyah taşların yarattığı ışıltı özellikle gece katılacağınız davetlerde oluşturacağı yansımalarla dikkatleri üzerinizde toplayacak.
  Ferace Modelleri

  Ferace Modelleri > Kırgözler 2013 Ferace Modelleri

  Kadınların giyimlerini tamamlamakta kullandıkları şık feraceler, tasarımcıların da gözdesi olmaya devam ediyor. Klasik çizgileri zarif detaylar ile buluşturan koleksiyonlar sayesinde en iyiler arasında yer alan Ferace markaları sitemiz aracılığı ile tesettürlü hanımların beğenisine sunuyoruz.

  Zengin detaylar ile çeşitlendirilen feraceler, tek bir renkten nasıl farklı sonuçlar elde edilebileceğini ortaya koyuyor. Tasarımcının hayal gücünün maharetli elleri ile iş birliği yaptığı koleksiyonun dikkat çeken parçalarından biri de V yaka boncuk işlemeli ferace. Yakayı çevreleyen boncuk detayları fermuar boyunca iki taraftan devam ederek eteklerde son buluyor. Bilekten dirseğe kadar da aynı işlemelerin görüldüğü ferace, zarif bir etki yaratıyor.

  İddialı hanımlar için ise harika bir önerimiz var. Sade, siyah kumaşı leopar deseni ile hareketlendiren feraceler oldukça şık bir havaya sahip. Leopar detaylı feraceler ise yandan bağlanan kuşağı sayesinde de zarif bir imaj çiziyor. Yakayı çevreleyip şerit halinde eteklere kadar inen leopar işlemesine, bileklerde tül kullanılarak daha fazla yer veriliyor. Yakanın hemen altında başlayan ve şeridi takip eden büyük yuvarlak düğmeler de leopar deseni ile zenginleştirilerek kıyafetin havasında genel bir bütünlük yaratıyor.

  2015 Ferace modellerinde en çok ilgi gören parçalar arasında yer alan yakası boncuk işlemeli ferace, oldukça zengin detaylara sahip. Genellikle Medine ipeği kullanılarak yapılan bu parça yandan bağlanma özelliği ile göz dolduruyor. Asıl etkiyi ise yakasını çevreleyip etek uçlarına kadar devam eden ve bileklerde de kullanılan bocuk işlemeleri ile yaratıyor.

  Klasik kesimlerden sıkılan ve farklılık arayan hanımların tercih edeceğini düşündüğümüz yarasa kollu piliseli ferace giydiğiniz andan itibaren kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Özellikle davetlerde ve özel günlerde giymenizi tavsiye ettiğimiz bu şık parça, girdiğiniz her ortamda hayranlıkla izlenmenizi sağlayacak.

  Bilekleri ve baştan aşağı fermuarı iki taraftan da çevreleyen altın simli detaylarıyla zenginleştirilen sarı simli nakışlı feraceler zarif görüntüsüyle hoş bir etki yaratıyor. Sade kesimleri ince detaylar ile bütünleştiren modeller, kendinizi leydi gibi hissetmenizi sağlayacak.

  Desenlerden ve işleme detaylarından hoşlanan hanımların severek giyeceği kolları ve etek ucu nakışlı fermuarlı feraceler en iddialı parçaları arasında yer alıyor. Ustalıklı işlenmiş nakışların işçiliği göz doldururken, fermuar detayı kullanım kolaylığı sağlıyor.

  2015 Ferace koleksiyonlarının en çok beğenilen parçaları arasında yer alan siyah taşlı desenli ferace yaka bölgesini çevreleyip eteklere kadar inen ve bilekleri çevreleyen siyah taş detayları ile ışıltılı bir hava yakalamak isteyenler için son derece ideal. Özel desenler oluşturularak işlenen siyah taşların yarattığı ışıltı özellikle gece katılacağınız davetlerde oluşturacağı yansımalarla dikkatleri üzerinizde toplayacak.

  Kırgözler 2013 Ferace Koleksiyonu ile yeni sezon ilkbahar yaz ferace modelleri tesettur.gen.tr'de... Çok beğenilen modelleri kıyafetleri ile ön plana çıkan Kırgözler Tekstil, Ferace koleksiyonunda kalite ve estetikten ödün vermemiş. Her bir modeli ince ince detayları ile tasarlanan Kırgözler Feraceler yine tesettürlü hanımefendilerin gözdesi olacak... Diğer ferace modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!
  Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
  www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2014 Tüm Hakları Saklıdır.