tesettür giyim

Tesettür Gelinlik ▶ 2013 Tesettür Nişanlık Modelleri

2013 Tesettür Nişanlık Modelleri
Tesettürlü nişanlık modellerindeki yetersizlik gelin adaylarını kara kara düşündürürken www.tesettur.gen.tr olarak derlediğimiz tesettür nişanlık modellerini ilginize sunuyoruz. Kimi bölgelerde bindallı veya yöresel ağırlıklı modeller tercih edilirken, artık günümüzde gelinlik kadar önem verilen ısmarlama nişanlıklar söz konusu...

Diğer nişanlık modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!
 
Tesettürlü gelin adaylarının düğün öncesi en büyük heyecanı şüphesiz nişan günüdür. Nişan gününde koşturmaca ve yoğunluk bitmez. Büyük ihtimalle yüzlerce kişinin önüne çıkmanın heyecanı da olacaktır. Tüm bunların arasında bayan için en önemli konuların başında giyeceği nişanlık gelir. Tesettür giyimli hanımefendiler bu özel günde giymek için tesettür nişanlık modelleri üzerinde karar vermekte hayli zorlanacaklar. Hazır olarak dikilmiş kapalı nişanlık bulmak mümkün olabildiği gibi, kişiye özel olarak nişanlık tasarlanması da mümkün. Tesettür nişanlık modellerinde genel olarak pembe renkler kullanılırdı. Ancak yeni nişanlık modellerinde mürdüm, yeşil ve mavi nişanlık modellerinin revaçta olduğunu görmek mümkün. Kapalı Nişanlık modellerinde süslemelerde göz alıcı derece güzel. Göğüs, bel ve etek süslemeleri ile nişanlık harika bir hal alıyor.

Sümeyre Eroğlu koleksiyonundan sizler için derlediğimiz nişanlık ve renkli gelinlik modellerini beğeninize sunuyoruz.

Tesettür Gelinlik

Tesettür Gelinlik > 2013 Tesettür Nişanlık Modelleri


Tesettürlü nişanlık modellerindeki yetersizlik gelin adaylarını kara kara düşündürürken www.tesettur.gen.tr olarak derlediğimiz tesettür nişanlık modellerini ilginize sunuyoruz. Kimi bölgelerde bindallı veya yöresel ağırlıklı modeller tercih edilirken, artık günümüzde gelinlik kadar önem verilen ısmarlama nişanlıklar söz konusu... Diğer nişanlık modellerini görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.