Alexa
zühre

Tesettür Elbise ▶ Pınar Şems 2013 İlkbahar Yaz Modelleri

Pınar Şems 2013 İlkbahar Yaz Modelleri
 • Tesettür giyim butiklerinden müşteriye özel dikim ile başlanılan bu yolda talebin artmasına karşın markalaşan ve seri üretime geçiş yapan Pınar Şems 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu www.tesettur.gen.tr'de... Hayallerin gerçekleşmesi, giyinmeyi seven ve tesettürlü hanımlar için üretim yapan marka, ''tam istediğim gibi oldu'' mottosunu benimsemiştir. Farklı ve renkli bir koleksiyon için bu koleksiyona göz atmanızı tavsiye ederiz.

  Kıyafet tasarımı geniş bir hayal dünyası gerektirirken aynı zamanda sıkı bir disiplin de gerektirmektedir. Hayallerin tasarım ile birleşme hikayesini sizler de merak ediyorsanız Pınar Şems tasarımlarının her bir dikişine bakmanız yeterli olacaktır. Pınar Şems, tasarım dünyasına adım attığı zamanlarda sadece özel dikim yaparken keşfedilip tasarım istekleri artınca bir marka olmaktan kaçamadı. “Tam istediğim gibi oldu” cümlesi, tasarımların baş düşüncesi. Eğer siz de bu cümleyi kurmak istiyorsanız, Pınar Şems tasarımlarını sitemizde inceleyebilirsiniz. 

  Pınar Şems 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonunda dikkat çeken en önemli şey mevsim renklerinin sadeliğini kullanılmasıdır.
  Tesettür Elbise

  Tesettür Elbise > Pınar Şems 2013 İlkbahar Yaz Modelleri

  Tesettürlü hanımefendilerin en fazla aradığı ve bulmakta zorlandığı kıyafet şüphesiz elbiseler. Özel günlerde, düğünlerde, nişanlarda ve davetlerde güzel görünmek ve günübirlik hayatta şık olmak için tesettür elbise olmazsa olmazlarımız arasında... Onlarca hazır giyim firması tesettür elbise modelleri üretiyor ve bizlere sunuyor. Ancak biz bayanlar tabi ki seçmekte zorlanıyoruz.  İçinde bulunduğumuz mevsimin elbise seçimlerimizdeki etkisi şüphesiz büyük.

  Özellikle bahar ve yaz aylarında artan nişan ve düğün merasimleri, elbise arayışımızı tetikliyor desek yanlış olmaz. Kış ayları genelde evde geçtiğinden ve az aktivite olduğundan elbise arayışımız da doğal olarak azalıyor. Tesettür elbise arayışında olan ama hayalindeki elbise modelini bir türlü canlandıramayan hanımefendilere fikir vermek amacıyla hazırladığımız koleksiyonlarda onlarca tesettür giyim markasının elbiseleri sizleri bekliyor! Hoşunuza gidecek ve ilginizi çekecek tesettür elbise modelleri mutlaka olacaktır.

  Elbise modelleri
   hem günlük hem de özel günlerde giymek için pratik ve şık çözümler sunmaktadır. Sade elbiseler ile birkaç küçük aksesuar desteği hem farklı bir hava katabilir hem de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Detaylı ve farklı tasarım elbiseler ile birkaç tamamlayıcı unsuru birleştirerek pratik yolla şık olabilirsiniz. Tesettür elbise markaları kullandıkları yenilikçi detaylar ile sizlere farklı bir bakış açısı kazandıracak!

  2015 Tesettür elbise modellerinde birçok giyim markasını barındıran TESETTUR.GEN.TR yeni koleksiyonları sizler için derledi. Elbise koleksiyonlarında farklı renk ve detayları ile oluşan yeni modellere yer veren tesettür markaları, günlük yaşamda kullanılacak modellere öncelik veriyorlar. Bu seçkin elbise modellerini özel günlerinizde de yapacağınız kombinlerle kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Tesettür giyim butiklerinden müşteriye özel dikim ile başlanılan bu yolda talebin artmasına karşın markalaşan ve seri üretime geçiş yapan Pınar Şems 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu www.tesettur.gen.tr'de... Hayallerin gerçekleşmesi, giyinmeyi seven ve tesettürlü hanımlar için üretim yapan marka, ''tam istediğim gibi oldu'' mottosunu benimsemiştir. Farklı ve renkli bir koleksiyon için bu koleksiyona göz atmanızı tavsiye ederiz.
  Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
  www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2014 Tüm Hakları Saklıdır.