tesettür giyim

Tesettür Kombin ▶ Kayra'dan yeni sezonun ilk kombini

Kayra'dan yeni sezonun ilk kombini
Kayra Kelebekler koleksiyonundan yaza özel ilk kombin. Mavi ve beyazın asimetrik renk geçişleri ile şıklık ve zarafet... Mavi bir deniz, mavi bir dünya, tropik bir iklim... Sizler de birçok kombin seçenekleri ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Kayra 2013 İlkbahar Yaz sezonundan merakla beklenen bir model daha sizlerle. Mavinin ve beyazın asimetrik renk geçişleri ile hazırlanan elbise, kumaş dokusu ile sıcak yaz günlerinizde tercihiniz olacak.
Kayra Kombin
Bu Kayra elbisede aksesuarlarla kombine edilen her şey, bizim görünen tarafımızı yansıtmakla birlikte, zevkimizin fikri ve duygusal altyapısını da oluşturur. Kıyafetin diline göre, bir çanta, bir saat, bir eşarp görsel ve kültürel değerlerde bir uyum içinde olursa, bu ahenk kıyafeti taşıyan kişinin duruşuna, bakışına, davranışına yansıyan bir estetik sosyal kültür oluşturur.

Kayra 2013 Mavi Kombin

Tesettür Kombin

Tesettür Kombin > Kayra'dan yeni sezonun ilk kombini


Kayra Kelebekler koleksiyonundan yaza özel ilk kombin. Mavi ve beyazın asimetrik renk geçişleri ile şıklık ve zarafet... Mavi bir deniz, mavi bir dünya, tropik bir iklim... Sizler de birçok kombin seçenekleri ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Kayra 2013 İlkbahar Yaz sezonundan merakla beklenen bir model daha sizlerle. Mavinin ve beyazın asimetrik renk geçişleri ile hazırlanan elbise, kumaş dokusu ile sıcak yaz günlerinizde tercihiniz olacak.


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.