tesettür giyim

Tesettür Giyim ▶ 7 İklim 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

7 İklim 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
7 İklim 2013 ilkbahar yaz pardesü modellerinde istediğiniz kaliteyi ve kesim ilk bakışta görebilirsiniz. 7 İklim pardesü modellerini her zaman her yerde kullanabilir, bu sayede her zaman şık kalabilirsiniz. 7 İklim pardesüler zarafetten asla ödün vermeyen biz bayanlar için tasarlanmış sanki. Vazgeçilmezlerimiz arasında yerini alacak ve dolabımız da mutlaka olması gerekecek diye düşünüyoruz.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!
 
2013 ilkbahar yaz koleksiyonu ile vitrinlerdeki yerini alan 7 İklim tesettür pardesü kaban manto 1993 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. 7 iklim giyim, bayan pardesü kap kaban ve manto çeşitleri ile kaliteli ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyetini baz alarak yurt içi ve yurt dışında en seçkin mağazalarda tesettür giyimli bayanlarla buluşmaktadır. 2013 sonbahar kış sezonundayız ve 7 iklim kap ve pardesü modelleri de görücüye çıktı. Bizlerde internetten derlediğimiz 7 iklim pardesü modelleri ve kap modellerini sizler için sayfamıza ekliyoruz. 7 iklim kalitesi ve özgün modelleri ile bu sezonda bayanların ilgisini karşılıyor. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da müşteri potansiyeli bulunan yedi iklim pardesü ve kap modelleri sizlerle ilgi topluyor. Tesettürlü hanımlara şık ve zarif giyim ürünleri sunan firma, 2013 ilkbahar yaz bayan pardesüleri ile adeta göz kamaştırıyor.

Alışveriş öncesi mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 7 iklim pardesü modelleri 1993 yılından bu yana bayan pardesü, kap kaban ve manto çeşitleri ile hem yurt içi hem de yurtdışın da müşteri memnuniyetini esas alan firma, tesettürde şıklığı ve zarafeti zengin ürün çeşitleri ile seçkin mağazalarda sunan bir marka. Alışveriş öncesiz sizlere ilham verebilecek bir kaç modeli galerimize ekledik. 7 iklimin sonbahar kış koleksiyonundan derlediğimiz pardesü modellerine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim > 7 İklim 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu


7 İklim 2013 ilkbahar yaz pardesü modellerinde istediğiniz kaliteyi ve kesim ilk bakışta görebilirsiniz. 7 İklim pardesü modellerini her zaman her yerde kullanabilir, bu sayede her zaman şık kalabilirsiniz. 7 İklim pardesüler zarafetten asla ödün vermeyen biz bayanlar için tasarlanmış sanki. Vazgeçilmezlerimiz arasında yerini alacak ve dolabımız da mutlaka olması gerekecek diye düşünüyoruz. Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.