tesettür giyim

Tesettür Moda ▶ Ferace ve Elbise Şıklığı

Ferace ve Elbise Şıklığı
Değişik renk ve modellerdeki feraceler tesettür giyimin ayrılmaz bir parçasıdır. Dışarıda şık görünmek ferace modelleri ile başlar. Feraceler ne kadar şık ve güzel olursa sizin şıklığınız da o derece dışarıya yansır. Elbiseleri ise feracelerin altına giyerek, kapalı bir mekana gittiğinizde şıklığınızı elbiselerinizle de gösterebilirsiniz. Tesettür elbise modelleri ve ferace çeşitliliği açısından Famelin markasına tesettur.gen.tr ayrıcalığıyla bakalım.
Famelin Elbise

Açık yeşil üst kısmı parçalı elbise sadeliğin ve şıklığın harika bütünlüğünü oluşturuyor. Bakımlı bir kadın olarak, bu elbiseyi değişik şekillerde giyebilirsiniz. Krem ya da açık kahverengi topuklu bir ayakkabıyla birlikte giyebilir, güzelliğinize güzellik ve şıklık katabilirsiniz. Tesettür elbise modelleri içerisinde zarif ve şık bir yerde duran bu elbiseyi aksesuar kullanmadan rahatlıkla giyebilirsiniz. Belindeki ince kemeri elbiseye zarafet katmış olduğu görülüyor.

Famelin Elbise 2

Takım görünümlü elbise özellikle çalışan kadınların giyebileceği türden bir elbise. Günlük yaşamda da giyilebilecek olan bu elbise sezonun en çok kullanılan rengi olan pudra ve vizon tonları kullanılmış olduğu görülüyor. Uzun elbise modelleri tesettür giyimin demir başıdır. Bu elbise de, şıklığı itibariyle demir baş olacak bir elbise. Her kadının gardırobunda bulunması gerekli olan bir elbise. Krem ve ya kahverengi bir ayakkabıyla elbiseyi tamamlayabilirsiniz.

Famelin Ferace

Feraceler tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden birisidir. Feraceler aynı zamanda tesettür giyimin şıklığını ön plana çıkaran unsurudur. Omuzları volanlı ferace, şık ve sade bir model. Volanları ve işlemeleri feraceye, şık ve modern bir hava kazandırmış olduğu görülüyor.

Tesettür Moda

Tesettür Moda > Ferace ve Elbise Şıklığı

Son yıllardaki tesettür giyime olan yoğun ilgi, moda tasarımcılarının tesettüre giyime ağırlık vermelerine neden oldu. Daha önceleri derme çatma tasarımları tesettür giyime uydurmaya çalışan sektör firmaları, son zamanlarda başarılı tesettür giyim çizimlerine imza atarak tesettür giyim markalarını profesyonel bir kulvara taşımayı başardılar. 

Türkiye muhafazakar giyim tarzına uygun modeller geliştiren tesettür moda stilistleri, Arap ülkeleri başta olmak üzere Balkanlar ve Avrupa tesettürlü bayanlarının yoğun ilgisi ile karşılandı. 

Tesettür moda tasarımcıları arasından bir adım öne çıkmayı başaran bazı stilistler, satışa sundukları özel dikim butik kıyafetleri ile tesettür moda trendlerini belirleyen stilistler olmaya aday görülüyor.

Her yılın giyim modasından esinlenerek belirlenen tesettür giyim sezon renkleri ve kumaşları artık sektörün önde gelen markaları tarafından belirlenir hale geldi.

2016 Tesettür Modası

Şık ve bir o kadar da farklı tasarımlar 2016 yılı tesettürlü hanımların yılı olacak! Öyle ki; yeni sezonda kararsızlığı artıracak tasarımlar oldukça fazla. Farklı renklerin ince çizgilerdeki tasarımlara yansıması ile zengin seçenekler sunan motifli işlemeler... Kısacası tesettür modası yeni sezonda dopdolu bir yelpaze ile muhafazakar hanımefendileri selamlıyor.

2016 tesettür giyim modası, yeni sezonun trend renkleriyle buluşarak tesettürlü bayanların beğenisine sunuldu. Yeni sezon kıyafetler mavi başta olmak üzere bakır tonları ile toprak renklerinden oluşan kıyafetlerden oluşuyor.

2016 tesettür modasının önemli parçalarından biri de şifon eşarp ve şallar. Bu sezon meşhur markaların koleksiyonlarında farklı kumaş alternatifleri ile klasik eşarpların yanında şal kesimli modeller de artık oldukça fazla kullanılıyor. Uzun etekler, tunikler, trenckotlar ve gömlekler elbette ki gözde kıyafetler arasında. Yeni sezonda hemen hemen her koleksiyonda kemer kullanılan modeller göze çarpıyor. Bele oturan ancak bol kesimli etekler, gömlek ve kemerlerle kombin yapılıyor. Daha dar kalem etekler ise tunik veya ceketlerle rahatça kullanılıyor. Hatta tunik ve montlarda da bile kemer var. Mavi, mor, yeşil, sarı, ekru ve pembenin ağırlıkla kullanıldığı göze çarpan bir mevsim daha siz değerli hanımefendileri ağırlamayı bekliyor.


Değişik renk ve modellerdeki feraceler tesettür giyimin ayrılmaz bir parçasıdır. Dışarıda şık görünmek ferace modelleri ile başlar. Feraceler ne kadar şık ve güzel olursa sizin şıklığınız da o derece dışarıya yansır. Elbiseleri ise feracelerin altına giyerek, kapalı bir mekana gittiğinizde şıklığınızı elbiselerinizle de gösterebilirsiniz. Tesettür elbise modelleri ve ferace çeşitliliği açısından Famelin markasına tesettur.gen.tr ayrıcalığıyla bakalım.


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.