tesettür giyim

Tesettür Gelinlik ▶ Nüans Gelinlik 2014 Tesettür Modelleri

Nüans Gelinlik 2014 Tesettür Modelleri
Düğün sezonunun yaklaşmasıyla gelinlik modellerinde kararsızlıklar başlar. Nüans gelinlik 2014 tesettür modelleri ile hayallerinizin gelinliğine kavuşabilirsiniz! Türkiye tesettür gelinlik modellerindeki çeşitlilik her geçen gün artıyor ve dünya muhafazakar gelinlik sektörüne öncülük ediyor. Siz de bu ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız mutlaka Nüans 2014 tesettürlü gelinlikleri inceleyin.


Sevgili tesettürlü hanımefendiler birbirinden şık 2014 yılının modası tesettürlü gelinlik modellerini tesettur.gen.tr'de... Farklı bir gelinliğim olsun diyenler, taş ve ışıltıyı sevenler bu koleksiyon tam sizin için.  Gelin başı nasıl olsun diye karar veremeyenler, Gelinliğim sade mi yoksa ışıltılı mı olsun diyenler, 2014 tesettür gelinlik modellerini sizler için bir araya getirdik. Satın almayı veya diktirmeyi düşünüyorsanız modeller üzerinden tarifler vererek sipariş edebilirsiniz.

İstisnasız tüm gelin adayları gelinlik mağazalarının önünden geçerken veya gelinlik kataloglarına bakarken derin hayallere dalar... Fakat karar aşamasına gelindiğinde, gelinliği hazır almak mı yoksa diktirmek mi daha doğrudur pek çoğumuz kararsız kalırız.

İşte size bu durumda kendiniz için en doğru seçimi yapmanızda ihtiyaç duyacağınız kriterleri sunuyoruz. Kişiliğinizi ve koşullarınızı doğru değerlendirdiğiniz zaman gelinliğinizi nasıl alacağınız kendiliğinden ortaya çıkacak.

Hangi Durumlarda Gelinliğimi Diktirmeliyim?

Eğer çok seçici bir kişiliğe sahipseniz; vücut hatlarınızda beğenmediğiniz orantısızlıklar varsa; sıradışı bir gelinlik istiyorsanız; modeller, kumaşlar ve aksesuar seçimlerine vakit ayırmaya istekli ve bu konuda yetenekli iseniz; provalara ayıracak enerjiniz varsa ve kilonuzu istikrarlı bir şekilde koruyabiliyorsanız gelinlik diktirmek sizin için doğru bir karar olacaktır. Bütün bunların yanında, hazır gelinliklerin hiçbiri tam olarak içinize sinmediyse de hayalinizdeki gelinliği sizin için yaratacak birini aramaya başlamalısınız.

Hangi Durumlarda Gelinliğimi Hazır Almalıyım?

En güzel hazır gelinliği bulmak için uzun uzun gezmeye ve pek çok modeli denemeye hazırsanız; çok beğendiğiniz bir modeli katalogda ya da vitrinde gördüyseniz; yoğun bir tempoda çalışıyorsanız ve kişiye özel gelinlik dikimi için provalara ayıracak vaktiniz yoksa; farklı bir şehir ya da ülkede evlenecekseniz, tarzını çok beğendiğiniz bir tasarımcı ya da gelinlik markası varsa ve kilonuzda hızlı değişimler oluyorsa hazır gelinlik almanız sizin için doğru seçenek gibi görünüyor. Hazır olarak aldığınız gelinliğin alışveriş yaptığınız mağazada düğün gününe dek saklanmasını ve büyük gün geldiğinde istediğiniz adrese teslim edilmesini de sağlayabilirsiniz.

Koşullarınız Hangisi için Daha Uygun?

Bu saydıklarımız elbette sadece gelinin tercihleri ilgili kriterlerdi. Seçimde etkisi olan diğer şartları da göz önünde bulunudurmayı ihmal etmeyin. Örneğin bütçeniz hangisi için daha elverişli? Her iki tarafta da fiyatları uygun olabilecek seçenekler bulunabileceği gibi, çok yüksek rakamlar ödemenizi gerektirecek seçenekler de söz konusu olabilir. Düğün bütçenizi, istediğiniz marka ya da tasarımcının şehrinizde/ ülkenizde ulaşılabilir olup olmadığını kontrol edin. İşte bütün bu değişkenleri bir araya getirdiğinizde hem zevkiniz, hem bütçeniz hem de mevcut koşullarınız açısından en çok içinize sinen seçeneğe çok yaklaşmış olacaksınız.

Tesettür Gelinlik

Tesettür Gelinlik > Nüans Gelinlik 2014 Tesettür Modelleri

Son yıllarda tesettürlü hanımların giyimine, kuşamına daha fazla özen gösterdiğine şahit oluyoruz. Çeşit çeşit, renk renk tesettür modelleri vitrinleri ve haliyle gardıropları süslemeye başladı. Bu çeşitliliği ve şıklığı tesettür gelinliklerde de görmekteyiz. Fakat tesettür gelinlik seçimi, gelin adaylarının hayatta verdiği en zor kararlar arasında ilk sıralardaki yerini koruyor.

Gelinlik tasarımcılarının genel olarak ortak görüşleri, tesettür gelinlik modeli tasarlamanın çok daha özenle yapılması görüşünde birleşiyor. Özellikle dantel işlemeli gelinliklere ilgi gösteren tesettürlü bayanlarımızın bu tercihlerini dikkate alan tasarımcılar, modele uygun gelinbaşı tasarımını da özenle hazırlamaya gayret ediyorlar. Dekolte kullanmadan veya vücudu açıkta bırakacak herhangi bir uygulamaya gitmeden, sade ve aynı zamanda gösterişli bir modeli oluşturmaya çalışıyorlar

2014 tesettürlü gelinlik modelleri sayesinde hayalinizdeki gelinliğe sahip olabilirsiniz. El işi işlemeleriyle yapılmış olan özel gelinlikleri bütçenize uygun fiyatlarla 2014 tesettürlü gelinlik modellerinde bulabilirsiniz.

Tesettürlü gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur vücut tipinizi ve ölçülerinizi bilmelisiniz. Vücudunuzda olan kusurları kapatabilecek gelinlikler seçmelisiniz. Vücut ölçüleriniz genişse endişelenmeyin bu yıl yine her bedene göre gelinlik tasarımları mevcut. Swarovski taşlı, elmaslı pullu işlemeli kabarık, düğmeli, duvak işlemeleri 2014 gelinlik modellerinde sıkça rastlanmaktadır. Özellikle kısa boylu bayanların dikkat etmesi gereken en önemli unsur boylarını kısa gösterecek gelinlikler tercih etmemelidir. Çok kabarık modeller boyunuzu kısa gösterecektir. Bu yüzden az kabarık ve sade gelinlikleri tercih etmelisiniz. Bel çevrenizi geniş göstermeyecek işlemeli gelinlikleri almalısınız. Ve unutmayın ki boynunuzu kısa gösterecek duvak modelleri ve büstiyerleri asla kullanmayın. Gelinliğinizi alırken tek parça olmasına özen gösterin. Büstiyerli ve etekli gelinlikler kısa boylu hanımlar tarafından kullanılmamalıdır.

Tesettür gelinlik modelleri bu senede çok şık...

2014 yılında dantel gelinlik modası tesettürlü gelinliklerde de son derece ön planda. Özellikle kol ve eteklerinde yoğun dantel kullanılan tesettürlü gelinlikler gelinleri son derece zarif gösteriyor.

Gelin adaylarımız için özenle hazırladığımız bu bölümde birbirinden farklı renk tonlarına sahip ve göz kamaştıran mükemmel tesettür gelinlikler sizlerle…

Düğün sezonunun yaklaşmasıyla gelinlik modellerinde kararsızlıklar başlar. Nüans gelinlik 2014 tesettür modelleri ile hayallerinizin gelinliğine kavuşabilirsiniz! Türkiye tesettür gelinlik modellerindeki çeşitlilik her geçen gün artıyor ve dünya muhafazakar gelinlik sektörüne öncülük ediyor. Siz de bu ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız mutlaka Nüans 2014 tesettürlü gelinlikleri inceleyin.


Ayakkabı Rehberi   |    Yöresel Pazarı   |    Hakkımızda   |    Künye   |    Gizlilik Politikası   |    Yasal Uyarı   |    Reklam   |    İletişim Formu
www.tesettur.gen.tr © 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Tesettur.gen.tr adlı sitemizde bulunan fotoğraflar ve videoların tüm hakları ilgili marka/firmalara aittir. Markalara ait koleksiyonlar bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır.